Pogea Racing Seven Sins: když do pekla, tak na pěkném koni

Pogea Racing Seven Sins: když do pekla, tak na pěkném koni: titulní fotka Úpravce Pogea Racing představil sedm hříchů v jednom - příjemným způsobem upravené Audi A7.

Německý tuner připravil úpravu ásedmičky, nazvanou Seven Sins. Sice nevíme, kde přesně se tou vší neřestí setkáme, ale pár zhřešení by se asi najít dalo. Zvenku už tak velmi zdařilé tvary bavorského sportbacku umocňuje výrazný červený pruh na bocích a se stříbrným lakem kontrastující černá zrcátka. Svůj díl na položce „pýcha“ mají i 9×20" kola MÖZ STROKE, navlečená do pneumatik Continental Sport Contact 3 o rozměru 265/30, spolu se sníženým sportovním podvozkem KW.

A pak bychom tu měli „obžerství“. Co nejnižší spotřeba paliva rozhodně nebyla cílem německých tunerů, kompresorem přeplňovaný benzinový třílitr disponuje nyní výkonem 345 k (254 kW) a točivým momentem 495 Nm. O něco lépe, ale rozhodně ne na svatozář, na tom je šestiválcový turbodiesel.

Třílitr má ve slabší specifikaci 251 k (185 kW a 468 Nm, v silnější pak 289 koní (213 kW) a 555 Nm (o 111 více by bylo asi stylovější). To vše díky modifikaci řídicí jednotky, sportovnímu sání a nerezovému výfuku. Lenost si tedy můžeme škrtnout, Pogea navíc nabízí i odstranění omezovače. Neuvádí však, kolik je A7 schopna jet, zpomalit by ovšem umět měla, má totiž sportovní brzdy od Bremba. Jestli nám tohle nějaký majitel nepůjčí ke svezení, tak to bude pěkný lakomec.

Závidíte? $5$

Fotogalerie

  • Pogea Racing Seven Sins: když do pekla, tak na pěkném koni: fotka 1
  • Pogea Racing Seven Sins: když do pekla, tak na pěkném koni: fotka 2


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: chybka Zeměpis 14.03.2011  17:41
chybka --- 14.03.2011  17:19
Vstoupit do diskuse ›