Podívejte se, jak zrychluje nové Porsche 911 Carrera S. Je to slušný kalup

Podívejte se, jak zrychluje nové Porsche 911 Carrera S. Je to slušný kalup: titulní fotka Nedávno se představila nová generace Porsche 911, rovnou ve verzi Carrera S. A dnes už se můžeme podívat, jak novinka zrychluje.

Nové Porsche Carrera S nabízí ze svého přeplňovaného třílitrového boxeru velmi slušný výkon 450 koní, takže je jasné, že pomalé nebude. Na videu se ostatně můžete pokochat úžasným zrychlením z 30 na 160 km/h. Dvojka a trojka je při tomto pokusu vytočená na maximum a je vidět i světelná signalizace správného okamžiku přeřazení nového osmistupňového PDK. Manuál v nabídce zůstává, ale s ním je auto o fous pomalejší.

Porsche 911 (992) se oficiálně představuje. Nejprve jako Carrera S a Carrera 4S!

Nová generace 992 má v případě Carrery S parametry, které mohou konkurovat i supersportům. O akceleraci to tedy platí bez výhrad.

Z nuly na 100 km/h zrychlí za 3,7 s a sesterské provedení Carrera 4S s pohonem všech kol na stejnou disciplínu potřebuje 3,6 s. To znamená, že obě auta jsou o 0,4 sekundy rychlejší než předchozí modely. Zkrácení času akcelerace o další 0,2 sekundy přidává paket Sport Chrono. Maximální rychlost je nyní 308 km/h pro 911 Carrera S a 306 km/h pro Carrera 4S.

Auto je i hlučnější díky přemapovanému zvuku, který nevyužívá reproduktory v interiéru, jako tomu tak často bývá u konkurence. Příští rok by se navíc měla představit verze GT3 s ještě vyššími výkony, tak uvidíme, kam se parametry posune ona.Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.