Dívka v plavkách u formule = uzavření univerzitního závodního týmu

Dívka v plavkách u formule = uzavření univerzitního závodního týmu: titulní fotka Amerika je skutečně zemí nevídaných možností. Teď jim určitě tleskají i v Íránu.

Jako Napoleon u Waterloo dopadl univerzitní tým ve stejnojmenném americkém městě. Ten si v poklidu vyvíjel a provozoval studentskou Formuli SAE, když přišlo z vedení nařízení o uzavření celého programu. Důvod. Tomu byste nevěřili…

U formule si totiž v univerzitních prostorách zapózovala jedna ze členek týmu, údajně jedna z klíčových osob projektu, pouze v plavkách. To je zločin, co? Ba co víc, proslýchá se dokonce, že to nebylo ani z jejího rozmaru nebo snad recese. Fotografie prý byly pořízeny pro kalendář úspěšných žen, jehož prodej měl jít na charitativní účely.

Sice si nejsem jistý, že by podobně špatná fotografie byla ozdobou jakéhokoli kalendáře, nicméně pořízení takovéto fotky jako záminka k represím vůči celému týmu, to připomíná spíše Kubu než USA. Oficiální zdůvodnění je „zneužití prostorů studentského designcentra k neautorizovanému fotografování“.

I když… Co se divím, když v některých státech USA hrozí ženám za odložení horního dílu plavek na pláži vysoké pokuty a v případě recidivy dokonce vězení. Zlatá Unie… $6$


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
nie USA ale Kanada coffy 14.06.2011  12:28
hehe lioooooo 01.05.2011  22:56
proste amerika %romolus 01.05.2011  14:29
Vstoupit do diskuse ›