Pirelli kalendář 2013 bude i s Petrou Němcovou

Pirelli kalendář 2013 bude i s Petrou Němcovou: titulní fotka Dobrá zpráva - chystaný kalendář Pirelli opět ukáže i českou modelku. Špatná zpráva - erotika prý "ustoupí do pozadí".

Určitě to nebude dlouho trvat a budeme se moci pokochat fotografiemi z nového kalendáře Pirelli na rok 2013, jehož focení nedávno skončilo. Máme k dispozici první „making of…“ fotku, která by nás určitě měla potěšit – potvrzuje totiž informaci, že se letos v kalendáři zase objeví česká tvář, konkrétně Petra Němcová.

Méně asi potěší následující věta z tiskové zprávy: „Kalendář opět vzdá hold ženskému půvabu, tentokrát však složí poklonu i vnitřní kráse. Jeho protagonistkami jsou letos ženy angažované v humanitárních projektech nebo podporující nevládní organizace.“

Nic proti vnitřní kráse, ale dle mého názoru kalendář Pirelli proslavila zejména ta rafinovaně podaná erotika v režii nejlepších světových fotografů. Ale nechme se překvapit, jak se k focení postavil Steve McCurry, známý zejména svými snímky z válečných konfliktů. Kromě Petry, která si stránku vysloužila založením fondu Šťastná srdce, pomáhajícího dětem, které přežily přírodní katastrofu, se před objektivem objeví také Italka Elisa Sednaoui, Liya Kebede z Etiopie nebo Brazilky Isabeli Fontana a (těhotná) Adriana Lima.

Focení probíhalo v brazilském Rio de Janeiru a právě tam se v listopadu kalendář i oficiálně představí. Pár kousků dorazí následně i do Česka a proběhne i tradiční dražba, jejíž výtěžek půjde na dobročinné účely.

Fotogalerie

  • Pirelli kalendář 2013 bude i s Petrou Němcovou: fotka 1

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.