Piecha Design Final Performance RS Edition: Bye bye, SLK

Piecha Design Final Performance RS Edition: Bye bye, SLK: titulní fotka Současná generace Mercedesu SLK pomalu končí a Piecha Design připravil rozlučkový tuningový optipaket.

Zřejmě už jen týdny nás dělí od okamžiku, kdy bude oficiálně odhalena třetí generace kupé-roadsteru SLK, kterou jsme vám už ukázali díky úniku videa v článku Mercedes-Benz SLK III: neoficiální odhalení díky úniku oficiálního reklamního videa.

Na konec dvojky se dobře připravil úpravce Piecha Design, jenž si myslí, že by se mohlo najít dost těch, kteří by rádi své SLK odlišili od těch, která po silnici už pět let jezdí. Nejedná se totiž o obyčejný bodykit, jenž bude na trh chrlen po tisících, ale jak prozrazuje název Final Performance RS Edition, jde skutečně o speciální edici.

Ta bude v nabídce pouze v bílé nebo červené barvě a je prioritně určena pro nové majitele SLKček, nicméně si myslím, že by přestrojili a přelakovali i starší faceliftované SLK (R171). Optipaket zahrnuje přepracovanou masku chladiče a nárazníky, masivnější nástavce prahů a stylové křidélko na víku kufru. Nechybí pochopitelně ani LEDky, a speciální 19" kola. Vzhled podpoří i sada snižujících sportovních pružin H&R, které současně zlepší jízdní vlastnosti a ovladatelnost, to je ale jediný funkční prvek v celém setu.

Kabina je čalouněna černou kůží a nechybí upravený větrný štítek. Současně byl upraven modul sklápění střechy, takže je možné s ní operovat až do rychlosti 60 km/h. A možná nakonec dojde i na to „Performance“, zvýšení výkonu by měla zajistit úprava řídicích jednotek a výfuku, chybí ale jakékoli bližší informace.

Fotogalerie

  • Piecha Design Final Performance RS Edition: Bye bye, SLK: fotka 1
  • Piecha Design Final Performance RS Edition: Bye bye, SLK: fotka 2
  • Piecha Design Final Performance RS Edition: Bye bye, SLK: fotka 3
  • Piecha Design Final Performance RS Edition: Bye bye, SLK: fotka 4
  • Piecha Design Final Performance RS Edition: Bye bye, SLK: fotka 5
  • Piecha Design Final Performance RS Edition: Bye bye, SLK: fotka 6
  • Piecha Design Final Performance RS Edition: Bye bye, SLK: fotka 7


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.