Peugeot 207: RDX Racedesign nabízí sadu spoilerů

Peugeot 207: RDX Racedesign nabízí sadu spoilerů: titulní fotka Německá společnost RDX Racedesign si pro Peugeot 207 připravila sadu karosářských doplňků, které mají malému francouzskému modelu dodat agresivnější výraz.

V RDX Racedesign se věnují především optickému tuningu a hrátky se zvyšováním výkonu motorů nebo zdokonalováním nastavení podvozků přenechávají jiným firmám.

Nejnovějším přírůstkem v nabídce této společnosti je sada karosářských dílů pro Peugeoty 207 vyrobené do roku 2009. Pro přední část všech karosářských verzí malého lva je připraven spoiler pod přední nárazník a zamračení hlavních světlometů.

Pro všechna provedení kromě 207 SW je určen nový díl umístěný na spodní část zadního nárazníku. Tento díl může být kombinován kromě výfuku se čtyřmi koncovkami, který je na fotografii, i s výfuky s jednou nebo dvěma koncovkami.

Nové nástavce prahů jsou určeny pro třídveřový hatchback a verzi CC, zatímco spoiler nad zadním oknem je určen pouze pro tří i pětidveřové hatchbacky.

Všechny karosářské díly jsou vyrobeny z PU-ABS plastu a mají osvědčení od TÜV. Cena za kompletní sadu je 590 Euro (zhruba 16.000,– Kč).

Fotogalerie

  • Peugeot 207: RDX Racedesign nabízí sadu spoilerů: fotka 1
  • Peugeot 207: RDX Racedesign nabízí sadu spoilerů: fotka 2
  • Peugeot 207: RDX Racedesign nabízí sadu spoilerů: fotka 3
  • Peugeot 207: RDX Racedesign nabízí sadu spoilerů: fotka 4
  • Peugeot 207: RDX Racedesign nabízí sadu spoilerů: fotka 5
  • Peugeot 207: RDX Racedesign nabízí sadu spoilerů: fotka 6


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Tlama TeeJay 14.01.2010  13:30
Vstoupit do diskuse ›