Pes Lewise Hamiltona vydělává možná víc než vy. Jako „model“

Pes Lewise Hamiltona vydělává možná víc než vy. Jako „model“: titulní fotka Platy jezdců Formule 1 dosahují leckdy astronomických výšin, ale dobrá, každý na světě zkrátka nemá na to, aby se řítil závratnými rychlostmi dvě hodiny v kuse, a ještě bojoval s ostatními blázny.

Jenže dnes to není o jezdci, ale o jeho psu. A o tom, kolik tohle zvíře „vydělává“. Doufám, že článek čtete v sedě, protože suma, kterou Hamiltonovi vydělává jeho pes, je absurdně vysoká. Buldok Roscoe si za pózování v reklamě „vyštěká“ skoro 16 tisíc korun denně.

Informaci zveřejnil samotný Hamilton, když se jeho buldok účastnil konkurzu na reklamu spolu s dalšími 10 až 15 psy. Pokud by tedy hafan pracoval na full-time, vydělá ročně přes 4 miliony korun, což je trojnásobek přijmu průměrné americké rodiny.

Roscoe sdílí instagramový účet s druhým Hamiltonovým buldokem jménem Coco. Díky tomu se celému světu chlubí svým luxusním životem, zahrnujícím masáže, zvláštní diety a dokonalou péčí ze všech stran. Zapomeňte na prase v žitě, vážně byste chtěli být psem Lewise Hamiltona. I když… Představte si, že by se s vámi chtěl denně mazlit.


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.