Paříž 2010: Audi quattro Concept podruhé (a jinak)

Paříž 2010: Audi quattro Concept podruhé (a jinak): titulní fotka Při procházení úlovků v pařížského autosalonu jsme zjistili, že nám ještě jedno zajímavé autíčko uteklo...

Co se luxusně-sportovních novinek týče, stala se automobilka Audi určitě druhou nejaktivnější značkou letošního autosalonu v Paříži, a to hned po Lotusu.

Připravila si pro nás nejen ostřejší A1 a luxusní model A7, ale také koncepty e-Tron Spyder a quattro, přičemž posledně jmenované kupé hned ve dvou vydáních. To první avizovalo Audi krátce před začátkem výstavy a mohli jste ho vidět i v naší živé fotogalerii. Nebylo tam ale samo, automobilka současně připravila i jeho okruhovou verzi, která by mohla vyrazit do závodů DTM, popřípadě na Pikes Peak.

Karoserie standardního quattra dostala rozšířené blatníky (vzadu se vstupy vzduchu) a prahy, nový přední nárazník s výrazným lízátkem a náběhovými hranami blatníků, kapotu s ventilačními otvory a rozměrné zadní křídlo. Nechybí pochopitelně ani válečné zbarvení a startovní číslo. Na takovéhle auto by se při závodech dívalo opravdu dobře.

Fotogalerie

  • Paříž 2010: Audi quattro Concept podruhé (a jinak): fotka 1
  • Paříž 2010: Audi quattro Concept podruhé (a jinak): fotka 2


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: Quattro S1 laufeček 04.10.2010  18:18
Quattro S1 Tokibu 04.10.2010  16:50
Vstoupit do diskuse ›