Panoz Abruzzi „Spirit of Le Mans“: odhalování pokračuje

Panoz Abruzzi „Spirit of Le Mans“: odhalování pokračuje: titulní fotka Automobilka Panoz po první snímku odhalujícím část střechy, dveří a zádě, který byl zveřejněn před měsícem nyní necelý týden před oficiální premiérou své novinky vypustila do světa další fotografii.

Po náznaku vzhledu zadních partií nového Panozu Abruzzi „Spirit of Le Mans“ ze začátku května je zde další jeho část. Tentokrát máme možnost prohlednout si jeho kapotu s předními blatníky, v nichž jsou hlavní světlomety ze světelných diod.

O tom co se ukrývá pod kapotou tisková zpráva stále taktně mlčí a opakuje již před měsícem zveřejněné informace o způsobu výroby karoserie a systému chlazení, který má přispět k zvýšení účinnosti motoru.

Podle Dona Panoze má nový model připomínat staré časy, kdy závodníci se svými vozy přijížděli do Le Mans na 24hodinový závod po ose a po jeho skončení se stejným způsobem vraceli domů.

Zástupcům tisku se má Panoz Abruzzi „Spirit of Le Mans“ představit již v úterý 8. června na tiskové konferenci v Le Mans. Veřejnost jej má mít možnost spatřit během přehlídky jezdců, která předchází závodu 24 hodin Le Mans, naplánovanému na víkend 12. a 13. června.

Fotogalerie

  • Panoz Abruzzi „Spirit of Le Mans“: odhalování pokračuje: fotka 1
  • Panoz Abruzzi „Spirit of Le Mans“: odhalování pokračuje: fotka 2


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.