Pamela Anderson má vlastní závodní tým!

Pamela Anderson má vlastní závodní tým!: titulní fotka Pamela Anderson je po Paris Hilton další celebritou, která vráží peníze do motorsportu. Pam bude "závodit" s Astonem v Le Mans sérii.

Paris Hilton už nebude jediná kráska, propůjčující své jméno a tvář (a peníze) závodnímu týmu. Ovšem zatímco dědička hotelového impéria vsadila se stájí SuperMartxé VIP by Paris Hilton Racing Team na Moto GP, kanadská modelka, herečka a především bývalá sexbomba (nejen) z Baywatch se rozhodla angažovat ve světě čtyř kol.

Navíc překvapivě nejde o žádnou lokální americkou záležitost. Její tým Downforce1 bude závodit v evropské Le Mans sérii a v International GT Open s vozem Aston Martin Vantage GTE, vyvedeným v modrobílém zbarvení. Ponese loga PETA, tedy organizace na ochranu zvířat, jíž je Pamela mluvčí a ICM – talentové agentury, která stojí za zářivou kariérou této hvězdy světového formátu. Chod týmu bude zajišťovat jistá švýcarská společnost s desetiletou zkušeností v GTčkách.

Ačkoli Pamela slibuje, že navštíví tolik závodů, co jí její nabitý program dovolí, na roštu v bikinách se nejspíš neobjeví, tahle éra už je asi definitivně za námi. $4$ O to víc se ale bude snažit v zázemí – uvažuje totiž ještě o vlastním týmu v NASCAR! Možná jí zkusím zkontaktovat, jestli by si nevzala na starosti ještě AUTOFUN Racing v Miata Cupu. $1$ $5$

Fotogalerie

  • Pamela Anderson má vlastní závodní tým!: fotka 1
  • Pamela Anderson má vlastní závodní tým!: fotka 2
  • Pamela Anderson má vlastní závodní tým!: fotka 3
  • Pamela Anderson má vlastní závodní tým!: fotka 4
  • Pamela Anderson má vlastní závodní tým!: fotka 5
  • Pamela Anderson má vlastní závodní tým!: fotka 6

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
jojo huhla 23.03.2012  14:28
d Andr 23.03.2012  11:55
. k.ik 23.03.2012  07:34
Vstoupit do diskuse ›