Pagani Zonda Absolute: opět jedna "kusovka"

Pagani Zonda Absolute: opět jedna Automobilka Pagani pokračuje v chrlení zakázkových zond, další novinkou je jednokusová "edice" Absolute.

Jestli dobře počítám, letos už Pagani vyrobilo pět speciálních jednokusových sérií vozu Pagani Zonda Cinque. Tahle je tedy už šestá a pokud se něco nezmění v příštích dnech, pak bude platit, že se firmička z Modeny ani neobtěžovala s její náležitou prezentací světu.

Těžko říci, zda je označení Absolute znamením, že jde tentokráte skutečně o absolutně poslední Zondu Cinque, nicméně jsme tu už měli model Tricolore, jenž se nám představil i emotivním videem, následoval speciál HH, pak přišel na řadu exemplář 750 a zatím poslední nese označení RAK.

Jak už bylo řečeno, v tomto případě se u Pagani nezabývali ani s typickými malůvkami a k dispozici tak jsou jen mizerné fotky bůhvíodkud. Z nich vidíme, že Absolute je vyvedena v matném šedém laku, doplněném lakovaným karbonem, tmavými koly a italskou trikolórou. proslýchá se, že pocestuje k zákazníkovi do Hong-Kongu. Podrobnější informace nejsou k dispozici, ale neočekávejte nic jiného, než známý dvanáctiválec 7,3 l o výkonu 700 koní, původem od Mercedesu.

Fotogalerie

  • Pagani Zonda Absolute: opět jedna
  • Pagani Zonda Absolute: opět jedna
  • Pagani Zonda Absolute: opět jedna
  • Pagani Zonda Absolute: opět jedna

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: já ho chci %"Shifty" 09.12.2010  15:41
já ho chci rosi007 08.12.2010  22:11
Jedině peníze Golias 08.12.2010  16:11
Vstoupit do diskuse ›


Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20279 | Zobrazit seznam všech anket