JAR: ozbrojenci a helikoptéra na neplatiče leasingu BMW

JAR: ozbrojenci a helikoptéra na neplatiče leasingu BMW: titulní fotka Jako v hollywoodském filmu si musel připadat majitel BMW v Jihoafrické republice, když si pro jeho klíčky od auta na popud dealera přijelo ozbrojené komando za asistence vrtulníku. :o))

To se v JAR dějí kolem značky BMW věci. Nejprve jsme vás informovali o snaze zabránit BMW výrobcům neoriginálních karosářských dílů dělat druhovýrobu pro mnichovská auta a nyní tu máme další perličku.

Když jeden tamní prodejce BMW v Durbanu vyčerpal všechny možnosti, jak dostat zpět vůz BMW 325i od zákazníka, jenž přestal platit splátky (asi se inspiroval u Jenny Jameson $5$), poslal k němu do zaměstnání ozbrojence a dokonce i vrtulník. Není divu, že, se dotyčný ani příliš nezdráhal se klíčů vzdát.

Ovšem není to tak černobílé, jak by se mohlo zdát. Prakticky přepadený klient se okamžitě obrátil na soud a prodejce musel klíče od bavoráku fofrem vrátit. Zapomněl totiž na důvod, proč přestaly být splátky hrazeny – zákazník čekal na vyjádření, zda mu kvůli nefunkční klimatizaci auto opraví nebo vrátí peníze, přičemž zjevně trval na té druhé variantě. Obě strany teď mají 30 dní na přípravu podkladů pro soud. $2$


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: USA? Nove Milla Giri 03.08.2012  11:37
Inde... Nove Milla Giri 03.08.2012  09:32
Re: USA? Michal Fokt 03.08.2012  08:27
USA? hotwire999 02.08.2012  18:18
Vstoupit do diskuse ›