Opel Vivaro po zákroku dvorního ladiče

Opel Vivaro po zákroku dvorního ladiče: titulní fotka Irmscher upravuje stroje s bleskem ve znaku od konce šedesátých let a k jeho nejnovějším dílům patří kompletní program pro užitkové Vivaro.

Dodávky se svým designem i jízdními výkony stále více přibližují běžným osobním autům a i jejich majitelé a řidiči touží po troše té originality. Právě proto si Irmcher připravil pro Vivaro úpravy vzhledu i techniky.

Pro exteriér užitkového Opelu je v nabídce spoiler pod přední nárazník, polepy karoserie, prahové nášlapy z nerezové oceli a 17-palcová litá kola. Všechny ocelové díly jsou nabízený v několika verzích povrchové úpravy a stejná situace je i v případě litých kol.

V interiéru se úpravy omezují na nabídku koženého čalounění sedadel i volantu, kompletní obložení prostoru nohou a na míru zhotovených koberců.

Irmscher pracuje i ladění pohonných jednotek a již nyní nabízí pro turbodiesely pohánějící model Vivaro zvýšení výkonu až o 30 koní (22 kW). Následovat mají i další změny a zájemci o tvrdší svezení se mohou těšit na paket snižující světlou výšku jejich dodávky.

Fotogalerie

  • Opel Vivaro po zákroku dvorního ladiče: fotka 1
  • Opel Vivaro po zákroku dvorního ladiče: fotka 2
  • Opel Vivaro po zákroku dvorního ladiče: fotka 3
  • Opel Vivaro po zákroku dvorního ladiče: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.