Opel/Vauxhall Insignia: doplňky od výrobce a Irmscheru

Opel/Vauxhall Insignia: doplňky od výrobce a Irmscheru: titulní fotka General Motors se snaží, aby letošní evropský vůz roku byl pro zákazníky co nejatraktivnější a nabízí pro Insignii řadu doplňků. Ruku k dílu přiložil i dvorní úpravce Opelu Irmscher.

Pro zájemce o Insignii ve Velké Británii ale i zbytku Evropy je připravena nabídka, která zaujme i příznivce tuningu. Již při vyplňování objednávky si totiž mohou objednat sadu karosářských doplňků, zahrnující přední a zadní nárazník se sníženým dolním lemem, ozdobné lišty v barvě karoserie a zadní spoiler. Prakticky jediný rozdíl mezi britským a evropským provedením je v označení, protože u Vauxhallu je použito VXR a u Opelu OPC Line.

Zájemcům o úpravu Insignie, kterým nestačí paket přímo od výrobce může posloužit Irmscher. Ten nabízí novou masku chladiče, upravený přední i zadní nárazník, nástavce prahů, zadní spoiler, sportovní výfuk a osmnáctipalcová litá kola, která ovšem dokáže trumfnout samotný výrobce Insignie, jehož dealeři mají v ceníku k dispozici devatenácti- a dvacetipalcová litá kola.

Vauxhall i Opel myslí samozřejmě i na praktičtěji smýšlející zákazníky a nabízí k Insignii střešní nosiče i střešní boxy, koberečky do interiéru i zavazadlového prostoru a další prvky které přispějí pohodlnému cestování.

Fotogalerie

  • Opel/Vauxhall Insignia: doplňky od výrobce a Irmscheru: fotka 1
  • Opel/Vauxhall Insignia: doplňky od výrobce a Irmscheru: fotka 2
  • Opel/Vauxhall Insignia: doplňky od výrobce a Irmscheru: fotka 3
  • Opel/Vauxhall Insignia: doplňky od výrobce a Irmscheru: fotka 4
  • Opel/Vauxhall Insignia: doplňky od výrobce a Irmscheru: fotka 5
  • Opel/Vauxhall Insignia: doplňky od výrobce a Irmscheru: fotka 6
  • Opel/Vauxhall Insignia: doplňky od výrobce a Irmscheru: fotka 7


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.