Opel Insignia Sports Tourer: lehká úprava vzhledu od Irmscher

Opel Insignia Sports Tourer: lehká úprava vzhledu od Irmscher: titulní fotka Dvorní úpravce vozidel, opouštějících brány výrobních závodů automobilky Opel, na letošním ženevském autosalonu vystaví mimo jiné výsledky svého snažení i decentně upravený Opel Insignia Sports Tourer.

Opel Insignia Sports Tourer je již ve své sériové podobě velmi zdařilým designérským počinem, ale vždy se najde dostatek jedinců, kteří se chtějí od ostatních odlišit nebo touží po sportovnějším stylu svého skrz naskrz rodinného stroje.

Zákazníci Opelu si mohou objednat Insignii již z výroby vybavenou sportovním paketem, který obsahuje přední a zadní nárazník se sníženým dolním lemem, ozdobné lišty v barvě karoserie a zadní spoiler. Každému se tato sada ovšem zamlouvat nemusí a právě v tomto okamžiku nastupuje Irmscher se svou nabídkou, která je prozatím poměrně umírněná.

Opel Insignia Sports Tourer po zásahu úpravce dostane vpředu novou mřížku masky chladiče s logem automobilky posunutým do středu a chromovanou lištou s nápisem Irmscher, spoiler na spodní část předního nárazníku. Součástí paketu jsou nástavce prahů, střešní spoiler a upravený zadní nárazník. K sportovnějšímu vzhledu může přispět i čtveřice koncovek výfuku a litá kola, která budou nabízena v několika různých provedeních. Na fotografiích má Insignia Sports Tourer dvacetipalcová litá kola nazvaná Turbo Star.

Fotogalerie

  • Opel Insignia Sports Tourer: lehká úprava vzhledu od Irmscher: fotka 1
  • Opel Insignia Sports Tourer: lehká úprava vzhledu od Irmscher: fotka 2
  • Opel Insignia Sports Tourer: lehká úprava vzhledu od Irmscher: fotka 3
  • Opel Insignia Sports Tourer: lehká úprava vzhledu od Irmscher: fotka 4
  • Opel Insignia Sports Tourer: lehká úprava vzhledu od Irmscher: fotka 5


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
opel Tomáš 21.03.2009  12:43
Vstoupit do diskuse ›