Irmscher is3 Bandit: Insignia OPC má 370 koní

Irmscher is3 Bandit: Insignia OPC má 370 koní: titulní fotka Známý německý úpravce Opelů odvedl zase jednou dobrou práci - kombi Insignia OPC vyladil na výkon 279 kW. Stovku teď umí za 5,9 s.

Tohle auto se jmenuje Irmscher is3 Bandit a za poněkud pubertálním označením nehledejte nic jiného, než kombi Insignia OPC Sport Tourer, avšak poněkud přiostřené. Vůz dostal lip předního nárazníku, nástavce prahů a zadní difuzor, což už je takový běžný „tuningový standard“, stejně jako křídlo na pátých dveřích a veliká kola, v tomto případě dvacetipalcová, s označením Turbo Star.

To hlavní se ale ukrývá pod kapotou. Motor V6 2,8 l dostal větší turbo, přepracované sání a vylepšené chlazení, což spolu s úpravou řídící jednotky přineslo zvýšení výkonu na 370 koní (279 kW) a točivého momentu na 600 N.m. Díky tomu kombík zvládne stovku za 5,9 s.

Irmscher má, společně s prodejcem Opelu v Köstneru, v plánu is3 Bandit prodávat jako hotový vůz, případným majitelům starší Insignie OPC však dodá také jeho jednotlivé díly formou aftermarketového tuning paketu.

Fotogalerie

  • Irmscher is3 Bandit: Insignia OPC má 370 koní: fotka 1
  • Irmscher is3 Bandit: Insignia OPC má 370 koní: fotka 2
  • Irmscher is3 Bandit: Insignia OPC má 370 koní: fotka 3
  • Irmscher is3 Bandit: Insignia OPC má 370 koní: fotka 4
  • Irmscher is3 Bandit: Insignia OPC má 370 koní: fotka 5
  • Irmscher is3 Bandit: Insignia OPC má 370 koní: fotka 6


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.