Opel Astra: Lexmaul uvádí decentní úpravy

Opel Astra: Lexmaul uvádí decentní úpravy: titulní fotka Automobilka s bleskem ve znaku na letošním IAA představila svou novou zbraň pro boj s konkurencí v nižší střední třídě a první tuningové firmy začínají odhalovat své úpravy nové generace Astry.

Po dvorním ladiči Opelů, firmě Irmscher, se svou sadou doplňků pro novou Astru přichází i společnost Lexmaul. Ta prozatím předvádí jen optické úpravy, ale začátkem roku 2010 má v plánu nabídnout i zvýšení výkonu. Podle tiskové zprávy má být pouhým stisknutím ovladače v interiéru k dispozici o 20 % vyšší výkon. Co z toho nakonec bude ve skutečnosti, se teprve uvidí.

Prozatím si můžeme být jistí, že Lexmaul nabízí pro novou generaci Astry masku chladiče bez znaku automobilky. Tato maska může být vyrobena z plastu nebo z karbonu. Pro příď jsou připraveny ještě spoilery, montované na sériový nárazník a kryty hlavních světlometů.

Na boky mohou být namontovány nástavce prahů. Nad zadní okno je určen nový spoiler a pod sériovým zadním nárazníkem může být přimontován difuzor.

Lexmaul nabízí i různé druhy zakončení výfukového systému, na jejichž vrcholu stojí provedení s čtveřicí koncovek. V nabídce této firmy je řada litých kol, která budou pro novou Astru dostupná ve velikostech od 18 do 20 palců.

Fotogalerie

  • Opel Astra: Lexmaul uvádí decentní úpravy: fotka 1
  • Opel Astra: Lexmaul uvádí decentní úpravy: fotka 2
  • Opel Astra: Lexmaul uvádí decentní úpravy: fotka 3
  • Opel Astra: Lexmaul uvádí decentní úpravy: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.