Onyx Concept uvádí modernizované pakety pro Range Rover

Onyx Concept uvádí modernizované pakety pro Range Rover: titulní fotka Irská společnost Onyx Concept pokračuje ve zdokonalování svých úprav pro Range Rover Sport a Vogue. Pod označením Platinum S a Platinum V se představují modernizované pakety s kompletními body kity a vyšším výkonem.

Onyx Concept si pro luxusní britská SUV připravil úpravy, které jim prakticky znemožní opustit bezpečí asfaltu, ale na druhou stranu majitelé Range Roverů, kteří se pro tuning z Irska rozhodnou nejspíš nebudou velkými příznivci dovádění v terénu.

Pro karoserie Range Roverů mají v Dublinu připraveny pakety karosářských úprav, které obsahují nové nárazníky plynule přecházející ve spoilery. Na masivní nárazník navazují výrazně rozšířené blatníky, v nichž mají své místo 22palcová litá kola. Součástí body kitu jsou i nové nástavce prahů, zadní nárazník s difuzorem a spoiler nad zadním oknem.

Společně s body kitem nabízí Onyx Concept i snížení světlé výšky podvozku a zvýšení výkonu motoru, které je oproti loňskému roku opět o něco vyšší. V případě turbodieselu 3.6 TDV8 se výkon zvýší díky přeprogramování řídící jednotky a úpravám přeplňování z 271 koní (200 kW) na 352 koní (259 kW). U přeplňovaného zážehového osmiválce o objemu 5,0 litru se může výkon zvýšit z 510koní (375 kW) až na 644 koní (474 kW).

Irská společnost nezveřejňuje ceny svých úprav, ale v tiskových materiálech uvádí, že je připraven vyhovět přání svých klientů.

Fotogalerie

  • Onyx Concept uvádí modernizované pakety pro Range Rover: fotka 1
  • Onyx Concept uvádí modernizované pakety pro Range Rover: fotka 2
  • Onyx Concept uvádí modernizované pakety pro Range Rover: fotka 3
  • Onyx Concept uvádí modernizované pakety pro Range Rover: fotka 4
  • Onyx Concept uvádí modernizované pakety pro Range Rover: fotka 5
  • Onyx Concept uvádí modernizované pakety pro Range Rover: fotka 6
  • Onyx Concept uvádí modernizované pakety pro Range Rover: fotka 7
  • Onyx Concept uvádí modernizované pakety pro Range Rover: fotka 8
  • Onyx Concept uvádí modernizované pakety pro Range Rover: fotka 9


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
nie ze budu mat problem mimo cesty salamoon 14.05.2010  15:20
Vstoupit do diskuse ›