Diskuse: Nové malé porsche: jedna paní zase něco povídala

zpět na článek
 • Enthusiastic.driverfoto Enthusiastic-driver

  pravé a nepravé Porsche...

  20.08.10 14:38 Reagovat

  Sorry chlapi, ale v této diskuzi mi vaše názory připadají naprosto MIMOŇSKÉ. Nevím, kdo kdy určil, že Porsche je jen 911. Argumenty, že "Porsche uvidím na každém rohu" jsou v dnešní PřeKájenované době taky vtipné >:D Nehledě k tomu, že new356 u nás pravděpodobně bude jezdit míň než 911ek, protože onen machr index u ní nebude nijak výrazný.

  Já v new356 vidím raritu budoucí doby - klasický sporťák s cenou okolo mega, který nemá diesel, nemá baterky, nemá ani jiné ekofíčury, ale za to je to Porsche, které bude na tuty skvěle jezdit! Prohlásit o mid-ship autě s pohonem zadních kol, že to je nesmysl vyplňující mezeru na trhu, toho jsem se v diskuzi na AF opravdu nechtěl dožít Laufíku 8-s Tebou zmiňovaný Boxster mimochodem taky nepatřil k mým mokrým snům - dokud jsem se s ním neprojel a nezjistil, jak skvělý all-rounder to je a jak perfektně ztělesňuje hodnoty Porsche. Měl jsem dojem, že to auto umí všecko, narozdíl třeba od nové Z4, u které mi přišlo, že neumí pořádně vůbec nic.

  Sám uvažuju o 944, která pro zaslepené prostě nemůže být Porsche ani kdyby se rozkrájela. Přitom je to skvěle vyvážený sporťák ctící vizi značky.

  Takže :yes: :yes: :yes: ať už to je na trhu. A jsem si jistý, že bude jezdit líp než Bluesport nebo R4...

 • oIoo

  Re: ...souhlas...

  19.08.10 16:10 Reagovat

  Nemyslím si, že by ty názory měly pravdu :-!

  ...despite our exclusive products – social acceptance is paramount for us...

  ...We never forget our origins. And they are rooted in motorsport, where we have written history on the track. We concentrate on what we do best: building sports cars...

  Zdroj:[odkaz]

 • El Mariachi

  ...souhlas...

  19.08.10 15:07 Reagovat

  ...přidávám ke zde řečeným názorům, že Porsche má být auto exkluzivní, nemasové a nemělo by být viděno na každém rohu s, nedej bože, motorem nedosahující dvou litrů...:)
  ...a stejně tak se přikláním k nápadu udělat takové auto pod značkou VW či Škoda...:)

 • laufík

  re re re re ;-)

  19.08.10 14:46 Reagovat

  ...zdravím, kažopádně především s Hrubisem souhlasím :)))) už boxster nemám rád, protože je to naprostej základ ;-) sice na projetí fajn, ale jezdit v tom častěji bych se asi styděl ;-) malej "cenově dostupnej" roadster by potřebovala fakt tak akorát škoda a VW... concept Bluesport mě opravdu nadchl, je to bomba, ale ať to prosím udělá jen VW a vzhled jen minimálně pozmění... porsche by mělo opravdu zůstat takové, jaké je... jak Hrubis správně podotkl s tou 914... jestli to porsche udělá, tak to právě bude novodobá 914 a každý tady víme, jakej to byl nesmysl ;-)
  ...takže VW do toho!!! ;-) ale porsche, ať od toho dá raději ruce pryč :)))) ale co... když už si tak porsche zkazilo prestiž takovou obludností, jako je Cayenne 8-s (tfuj!) a panamera, tak ať si to pokazí i tímhle základním prckem... bude si to kupovat pak každý, kdo bude chtít mít jenom zvednuté EGO jen tím, že se bude vozit v Porsche :)))) bude mít přeci PORSCHE!!! ...a všichni neználci ho budou obdivovat, jakej je to frajer ;-)
  ...poslední dobou jde především jen o to, aby automobilky vyplnily díru v trhu nějakými nesmysly a hlavní je přeci pro ně finanční zisk :)))) a proto už se nedělají auta, která by fanouškům dělala opravdovou radost... dneska se dělá všechno jen pro pózéry, protože jen ti kupují nesmysly :)))) :-!

 • Hrubisfoto Hrubis

  Re: ...

  19.08.10 14:20 Reagovat

  pokud vim tak VW patri pod Porsche, takze na ne bych to nesvadel ... ja ani zadnej upadek nevidim, 911 klasicky supr, ale GT2 RS, 918 spyder, nova GT3 RS ... nemam pocit, ze by to slo z kopce.... Jen si nemyslim, ze by se melo porsche tak desne snazit dostat mezi lidi, nedelat z toho masovku. Zas je tu krize, tak chtej trochu zvednout prodej jako v dobe 914, ale nelibi se mi tahle myslenka ... At to auto udelaj, ale ne se znakem Porsche

 • PetrPu

  ...

  19.08.10 14:16 Reagovat

  od doby co je porsche s vw tak to jde s kopce.... :no:

 • Hrubisfoto Hrubis

  krok zpet

  19.08.10 12:53 Reagovat

  Uz se tesim na porsche pro ty pro ktery je i fabia moc draha :no: ... premiova znacka by asi mela zustat premiova :-( ... je sice fajn, ze budete mit "porsche" za par, ale jak to bude vypadat. Nova 914? ne diky, to radsi o porsche budu snit, jako o necem co si nikdy nekoupim, nez abych ho jednou videl na kazdym rohu s "nabusenou" sestnactistovkou ... At to udelaj, vypada to super, ale at na to radsi placnout znak VW, nebo Škoda :-) :yes:

zpět na článek