Diskuse: Nové Lambo pro Paříž - další foto a více informací

zpět na článek
 • Poker_man

  www.upliga.cz

  08.10.08 21:45 Reagovat

  300Kč pro každého nového registrovaného

 • MaVcbr

  kola

  27.09.08 21:51 Reagovat

  ale sou to luxus kola no reknete sami :yes:

 • "anonym"

  Re: Konvergence k Audi

  26.09.08 16:01 Reagovat

  Svým způsobem máš pravdu...stačí se podívat na zadní světlo budoucího Ursuse (Audi S 5,...).Chápu unifikaci, ale cpát věci z koncernu VW do Bentleye a Lamba to je hřích! Na druhou stranu třeba Countach měl spoustu přístrojů a přepínačů z Fiatu... A naopak instalace motorů z Gallarda do sedanů Audi není nepodobná zástavbě motorů Ferarri do Lancie Thema 8.32... Jde o pohled na věc...

 • %Koenigsegg <3

  mnoho povyku pro nic

  26.09.08 15:57 Reagovat

  na "nejakem" konkurencnim webu jsem cetl ze ma jit o ctyrdverovy sedan... sice ostrej, ale jestli se to potvrdi a tohle nebude dalsi uzasny lambo supersport, tak me asi trefi :/ nemam rad sedany co se tvari jako supersporty, tahle moda jde mimo me. Porsche si kuti svoji panameru, ferrari taky neco vyplivlo, a jestli tohle skonci sedanem.... budu zklamany.

 • Doyle

  Re: Konvergence k Audi

  26.09.08 11:10 Reagovat

  Už se to tu myslím řešilo - problém je v tom, že se dá předpokládat, že rozdílných dílů by sice mělo být víc, ovšem jak znám koncern, půjde spíš o ty viditelné, zatímco ty drahé (technika) se bude unifikovat. Osobně mi to nevadí, mám rád a respektuju i Audi R8, ale spousta lidí to může vidět jinak.

 • Vajtus

  Re: Konvergence k Audi

  26.09.08 10:10 Reagovat

  Nesmysl, Lambu se pod Audi daří a myslím, že vědí, že s kultem jako je Lamborghini se musí zacházet opatrně. Navíc oficiálně prohlásili, že Lamborghini bude u příštích modelů sdílet méně součástek s Audi. A to, že zákazníci volí místo Gallarda R8 je trochu přehnané neboť Lambo je "trochu víc" než kus německémo plechu, nemůžete k němu přistupovat jako k věci, je to osobnost ;-) ...

 • Doyle

  Re: Konvergence k Audi

  26.09.08 10:04 Reagovat

  Zaslechl jsem něco o tom, že by se Porsche mohlo Lamba chtít zbavit. Dva výrobci supersportů v jednom koncernu, navíc úhlavní nepřátelé, to není asi nic dobrého. Pochybuju, že by Porsche nechalo Lambo zaniknout, ale možná se za pár let dočkáme prodeje značky někam do Indie...

 • Tommyts

  krasa

  26.09.08 09:43 Reagovat

  jsem hodně zvědavý. Jinak by Lambo mohlo reinkarnovat Countach. Chtel bych videt jak by si s tim Lamborghini poradilo. Mohlo by to byt hodne zajimave :-)

 • Josef K.

  Konvergence k Audi

  26.09.08 09:09 Reagovat

  Podel detailů mám pocit, že bude pokračovat vykrádání značky lambo tím, že bude i v designu postupně konvergovat k audi. Takový morfing. Takže v příštím kroku v horizontu dvou tří let z toho vznikne něco jako něco nad R8, ale už zařazeno do modelové řady audi jako Audi R.. s přídomkem lambo a tím přesun image z lamba na audi skončí. Z lamborghini zůstane prázdné skořápka, která se ponechá muzejnímu osudu.
  Technicky je lambo již se systémem 4x4 vykradeno a R8 a Gallardo mají shodný střeva. Tím se zákazníci, kteří by kupuvali gallardo přesouvají k R8. Tomu se říká marketing.

 • Drupy

  Re: grrr

  26.09.08 09:04 Reagovat

  Mrkněte na tu dlouhou a nízkou přední kapotu! Bude to nová Espada nebo Jarama!Musím začít brát prášky na spaní... (doufám, že to nezaspím ;-) Nářez!!!

 • CountachSVfoto CountachSV

  grrr

  24.09.08 21:03 Reagovat

  sem na to kurevsky nadrženej. Lambo vede už od Countache... nebo pro pamětníky spíš asi od Miury nepřetržitě. U mě rozhodně. A jestli zbytek novinky bude jako tyhle detaily, tak si to udrží. Upgrade Murci to rozhodně není.

 • Škopek

  hurááááá

  24.09.08 12:13 Reagovat

  ty vole vypadá to krutě lamborghini mám rád už nekolik let a novýho lamba se už nemůžu dočkat >:D

 • 320d

  nový lambo

  24.09.08 00:20 Reagovat

  yop, taky už se nemůžu dočkat ;-)

zpět na článek