Nové doplňky v individualizačním programu Porsche Tequipment

Nové doplňky v individualizačním programu Porsche Tequipment: titulní fotka Majitelům všech vozů značky Porsche nabízí automobilka pár individualizačních programů. Jedním z nich je i Tequipment, který nyní rozšířilo několik nových produktů nejen pro modelovou řadu 911.

Nabídku individualizačního programu Tequipment se u Porsche rozhodli obohatit o nová litá kola, s nimiž se v loňském roce představil model 911 Sport Classic, jehož produkce byla omezena na pouhých 250 vozů.

Design těchto disků je inspirován vzhledem legendárních kol Fuchs, s nimiž se Porsche 911 poprvé představilo v roce 1966 a jejich skvělý design přežil až do druhé poloviny osmdesátých let.

Nová kola budou nabízena s rozměry 8.5 J x 19 ET 55 a pneumatikami 235/35 ZR 19 pro přední nápravu, zatímco vzadu budou mít 11.5 J x 19 ET 50 s pneumatikami 305/30 ZR 19. Cena jedné sady je stanovena na 5.569,20 Euro (zhruba 143.000,–Kč) a k dispozici budou i v provedení se systémem kontroly tlaku v pneumatikách.

Pro Porsche 911 s karoserií kupé je určen nový Aerokit Cup, jehož design je inspirován závodními vozy, které se účastní seriálu Porsche Mobil 1 Supercup. Nové díly, jejichž funkčnost byla testována v aerodynamickém tunelu představuje nový přední nárazník se spoilerem a nová kapota motoru s rozměrným přítlačným křídlem. Cena sady pro nové Porsche je stanovena na 4.968,25 Euro (okolo 128.000,–Kč).

Pro kabriolety a Targy, které nemohou být vybaveny Aerokitem Cup je připraven nový sportovněji tvarovaný přední nárazník. Cena této úpravy je při objednání zároveň s novým vozem stanovena na 2.368,10 Euro (přibližně 61.000,–Kč).

Nejen pro modelovou řadu 911 ale i pro Cayman, Boxster a Panameru je určen tříramenný sportovní volant a nová pádla řazení pro vozy s převodovkou PDK. Tento volant má věnec obšitý kůží a na jeho ramena i pádla řazení je použit kov. Cena této sady doplňků je 940,10 Euro (okolo 24.000,–Kč).

Fotogalerie

  • Nové doplňky v individualizačním programu Porsche Tequipment: fotka 1
  • Nové doplňky v individualizačním programu Porsche Tequipment: fotka 2
  • Nové doplňky v individualizačním programu Porsche Tequipment: fotka 3
  • Nové doplňky v individualizačním programu Porsche Tequipment: fotka 4
  • Nové doplňky v individualizačním programu Porsche Tequipment: fotka 5
  • Nové doplňky v individualizačním programu Porsche Tequipment: fotka 6
  • Nové doplňky v individualizačním programu Porsche Tequipment: fotka 7
  • Nové doplňky v individualizačním programu Porsche Tequipment: fotka 8
  • Nové doplňky v individualizačním programu Porsche Tequipment: fotka 9


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.