Nová Kia Venga - Objevte dokonalý prostor

Nová Kia Venga - Objevte dokonalý prostor: titulní fotka Teprve když zaplujete do pohodlné sedačky a rozhlédnete se kolem sebe, pochopíte, v čem spočívá největší kouzlo novinky z Nošovic. V Česku vyráběná Kia Venga totiž umí čarovat s prostorem.

Kouzla s prostorem

Na svou třídu má Kia Venga vysokou linii střechy a mimořádně dlouhý rozvor náprav (2 620 mm), takže nabízí vnitřní prostor obvyklý u mnohem větších vozů. Dojem neomezeného prostoru ještě umocní prosklená panoramatická střecha. Zadní sedadla se dají zcela sklopit, čímž vznikne velkorysý zavazadlový prostor o objemu 1 253 litrů se zcela rovnou ložnou plochou.

Přitom zvenčí působí Venga jako kompaktní auto ideální do městského provozu: obratné, svižné, plné energie. Tým evropských designérů z Frankfurtu si dal záležet, aby vše od typické čelní masky až po výrazná koncová světla zdůraznilo dynamický styl vozu. Design nové Vengy ocenila i mezinárodní porota soutěže IF Product design.

Výkonné i úsporné

Kia Venga nabízí dva benzinové a tří dieselové motory s výkonem od 75 do 128 koňských sil. Výkonnou a současně velmi ekonomickou variantu představuje motor 1,4 CRDi, který se v kombinaci se systémem automatického vypínání motoru ISG (Idle Stop & Go) může pochlubit spotřebou pouhých 4,5 litru nafty na 100 km.

O bezpečnost za všech okolností se postará systém ABS, brzdový asistent (BAS) a systém elektronické kontroly stability (ESC). Součástí standardní výbavy je osm airbagů a aktivní opěrky hlavy na předních sedadlech. Ovládání všech důležitých funkcí je umístěno na volantu, abyste nemuseli ani na okamžik spustit oči ze silnice.

Bez starostí

Nová Kia Venga přináší více prostoru, ale méně starostí. Díky kvalitnímu dílenskému zpracování může budoucím majitelům dopřát na českém trhu ojedinělou 7letou záruku na celé auto, přičemž první tři roky nejsou limitovány počtem ujetých kilometrů. Významnou výhodou je také možnost převodu záruky na dalšího majitele.

A to nejlepší nakonec: při využití Kia Finance lze novinku Kia Venga pořídit za skvělých 239 980 Kč!

Více najdete na www.kiamotors.cz.

Fotogalerie

  • Nová Kia Venga - Objevte dokonalý prostor: fotka 1
  • Nová Kia Venga - Objevte dokonalý prostor: fotka 2


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Redakce PR magazínu? Troubleshooter 01.03.2010  23:51
Testování Bejbal 11.02.2010  16:45
Vstoupit do diskuse ›


Tato značka na Moje.auto

Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20263 | Zobrazit seznam všech anket