Nissan Murano CrossCabriolet: odhalení před L.A.

Nissan Murano CrossCabriolet: odhalení před L.A.: titulní fotka Ne, tohle opravdu není výtvor pološíleného experta na photoshop. Zprávy, že Nissan chystá kabriolet z SUV byly pravdivé.

Tohle by byl naprosto dokonalý aprílový článek, jenže u Nissanu bohužel asi moc smyslu pro humor nemají a tak raději sázejí na jistotu prestižního amerického autosalonu.

V Los Angeles se totiž už za pár dní představí model Murano CrossCabriolet, jenž je přesně tím autem, jaké naznačuje jeho název – terénní kabrio. O jeho existenci se dlouho šeptalo, ale překvapením není, oficiálně byl oznámen už v září.

Při pohledu na první (a rozhodně nejdůležitější) fotku je ovšem třeba říci, že nakonec nejde o takovou hrůzu, jak bychom si představovali. Otázkou je, co způsobí odhalení nevyváženosti hmot, jakmile vystoupí spodní část murana ze stínu studia.

Ať už se vám kabriolet Murano (zatím) líbí nebo ne, jedno se ale musí Nissanu nechat – designu se v posledních měsících a letech opravdu nebojí a kreace jako Primera, Juke, Cube, Quest, ale i 370Z mohou dostat japonskou značku na výsluní zájmu.

Fotogalerie

  • Nissan Murano CrossCabriolet: odhalení před L.A.: fotka 1


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
No a? Azuritko 17.11.2010  07:14
boooože...%( laufeček 15.11.2010  19:03
Re: ... TeeJay 15.11.2010  16:47
... Falta 15.11.2010  09:57
Vstoupit do diskuse ›