Nissan Juke už se začíná "tunit"

Nissan Juke už se začíná Nevím přesně proč, ale Nissan Juke vypadá jako opravdu zajímavý základ pro úpravy. Tohle je asi úplně první ochutnávka.

Když jsem tak seděl po jízdě s Nissan Juke 1.6 DIG-T M-CVT 4×4 za oknem kavárny Carpe Diem, usrkával odpolední (Italové prominou) cappuccino, omámen intenzivními dojmy jsem přemýšlel, jak takhle zábavné auto opticky upravit tak, aby dávalo najevo více svůj potenciál.

Úplně jsem viděl ta o něco větší kola, snížený podvozek, střešní křídlo, lemy blatníků v barvě vozu a snižující bodykit. Prostě takové GT-R, vyprané na 90. Říkal jsem si, že je jen otázkou času, než někoho s poněkud většími možnostmi, než mám já, napadné to stejné a pak se budeme moci nad fotkami v diskuzi do krve pohádat, jestli to má nebo nemá smysl.

A tady je první vlaštovka. Původ fotek je neznámý (ať žije internet), zcela jistě ale nejde o práci žádné tuningové firmy, spíše entuziastického majitele. Ten vybavil svého juka v duchu sportovních nissanů kovanými koly Rays, konkrétně Volk Racing VR.G2 a podvozek je o nějaký ten centimetr snížen, zřejmě už na juka nějaké komponenty existují. Takhle by to DIG-T 4×4 jelo zase úplně jinak. $1$ Není toho mnoho, ale každopádně to vypadá jako dobrý začátek. $5$

Fotogalerie

  • Nissan Juke už se začíná
  • Nissan Juke už se začíná
  • Nissan Juke už se začíná
  • Nissan Juke už se začíná


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Já bych vytunil oIoo 13.11.2010  02:54
Re: ........... TeeJay 13.11.2010  00:05
........... C( NEO )L 12.11.2010  23:52
Vstoupit do diskuse ›