Nissan vytvořil iPhona se samoobnovovacím lakem

Nissan vytvořil iPhona se samoobnovovacím lakem: titulní fotka Nissan použil svůj nanolak od Infiniti na vlastní sérii jablečného chytrofonu.

Značka Infini se může pyšnit nejen znamenitým šestiválcovým motorem, vypiplanými převodovkami, dobře vyváženým řízením a vyspělým podvozkem s pohonem zadních (a všech) kol, ale velmi sympatickým benefitem je i jeho nanolak, u něhož automobilka slibuje, že sám zacelí drobné škrábance. Na některá svá auta ho používá i sám Nissan (370Z, Murano, X-Trail).

Žádné z těhle japonských aut (zatím $5$) doma nemáme, abychom to mohli ověřit, nicméně asi není třeba o tom pochybovat. Navíc teď Nissan umožňuje vybraným zákazníkům a novinářům vyzkoušet si jeho schopnosti na předmětu, jenž dostává do těla mnohem více, než karoserie auta. Do svého Scratch Shield laku „oblékl“ mobilní telefon iPhone 4 a 4S.

Jak můžete vidět na fotkách, telefon nese logo modelu Juke a je to vůbec poprvé, co se Scratch Shield Nissanu, vyvinutý ve spolupráci s University of Tokyo a Advanced Softmaterials Inc., objevuje na produktu mimo autoprůmysl. Lakované tělo přístroje je vyrobeno z pevného ABS plastu. Pokud budou ohlasy příznivé, je Nissan ochoten jej v průběhu letoška začít běžně prodávat.

Fotogalerie

  • Nissan vytvořil iPhona se samoobnovovacím lakem: fotka 1
  • Nissan vytvořil iPhona se samoobnovovacím lakem: fotka 2


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: obal Daniel 18.01.2012  17:57
Re: obal Diagolos 17.01.2012  23:58
Re: obal Peeetr 17.01.2012  22:06
obal Daniel 17.01.2012  20:37
Vstoupit do diskuse ›