Nissan GTR: karbonové rozšíření od Password:JDM

Nissan GTR: karbonové rozšíření od Password:JDM: titulní fotka Společnost Password:JDM si připravila pro majitele Nissanu GT-R nabídku nových karosářských dílů vyrobených z karbonu. Ty sice nijak extrémně nepozmění vzhled, ale přispějí k snížení hmotnosti.

Společnost Password:JDM má ve své nabídce řadu tuningových dílů pro vozy značek Nissan a Honda. Pro nový GT-R má připraveny mimo jiné nové karosářské díly z karbonu.

Majitelé Nissanu GT-R si mohou u Password:JDM objednat například karbonové přední blatníky. Ty na první pohled vypadají stejně jako sériové, ale kromě toho, že jsou z karbonu, nabízejí i možnost montáže širších předních kol, která mají eliminovat nedotáčivost u vozů se zvýšeným výkonem.

Nové přední blatníky jsou o 38 mm širší než sériové a ukryjí pod sebou i pneumatiky o rozměrech 315/30 R20, zatímco sériově jsou montována přední kola s pneumatikami o rozměrech 255/40 R20.

Kromě předních blatníků z karbonu nabízí Password:JDM pro Nissan GT-R ze stejného materiálu i novou přední kapotu, kryty v motorovém prostoru, víko zavazadlového prostoru, spodní díl zadního nárazníku s difuzorem. Jednou z posledních novinek jsou náhražky zadních sedadel z karbonu, které sice z Nissanu udělají prakticky jen dvoumístný vůz, ale pomohou uspořit hmotnost.

Fotogalerie

  • Nissan GTR: karbonové rozšíření od Password:JDM: fotka 1
  • Nissan GTR: karbonové rozšíření od Password:JDM: fotka 2
  • Nissan GTR: karbonové rozšíření od Password:JDM: fotka 3
  • Nissan GTR: karbonové rozšíření od Password:JDM: fotka 4
  • Nissan GTR: karbonové rozšíření od Password:JDM: fotka 5
  • Nissan GTR: karbonové rozšíření od Password:JDM: fotka 6

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
tak to je vostrý oIoo 17.10.2009  16:15
To je hezke treks 17.10.2009  14:30
df Hrubis 17.10.2009  11:10
Vstoupit do diskuse ›