Nissan GT-R od Wald International

Nissan GT-R od Wald International: titulní fotka U Waldu jeden nikdy neví, jakým směrem se bude ubírat tuning toho kterého auta. Bude Nissan GT-R změněn jen nepatrně (což je zatím méně běžné) nebo půjde o rozsáhlejší úpravu vzhledu?

Když Wald chce, umí i docela decentní tuning, jako třeba v případě BMW M5. Ovšem jak ukazují úpravy Lexusu IS F nebo Mercedesu C, pravidlem je spíše výraznější modifikace vzhledu.

A z podobného soudku je i nejnovější výtvor v podobě sady pro supersport Nissan GT-R. Zprvu by se mohlo zdát, že je přední nárazník jen lehce modifikován a doplněn sem tam nějakým tím prolisem, hranou, lamelou a lízátkem, faktem ovšem je, že je zcela nový a s původním autem se shoduje pouze tvar černé masky chladiče. Chladicí otvory v kapotě dostaly karbonové lemování. Přepracování je to důkladné, ale působí trochu přeplácaně.

Kreativita japonských designérů Waldu pokračuje na boku auta zrcátky v černé barvě a matně lakovanými nástavci prahů, které přecházejí do výrazně vytažených zadních blatníků. Záď vozu má nový nástavec zadního blatníku s výrazným difuzorem a střední část zadního křídla dostala černý lak. Výrobce to sice oficiálně nepotvrdil, ale s největší pravděpodobností jsou všechny úpravy provedeny z uhlíkového kompozitu. Součástí paketu mohou být i 22" litá kola.

Fotogalerie

  • Nissan GT-R od Wald International: fotka 1
  • Nissan GT-R od Wald International: fotka 2
  • Nissan GT-R od Wald International: fotka 3

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
mthgvweWiL lOZrEFEZpOUoCevegV 13.09.2008  16:24
Re: Hmm %Vipi 04.09.2008  16:58
Hmm %Vipi 04.09.2008  16:25
Vstoupit do diskuse ›