Nissan GT-R Club Track Edition: ostré okruhové náčiní

Nissan GT-R Club Track Edition: ostré okruhové náčiní: titulní fotka Je tu další, tentokráte pořádně ostrá verze Nissanu GT-R, určená výhradně na okruhy.

Club Track Edition je produktem společností NISMO, Nova Enineering a Nordring. Ty odpověděly na volání nadšenců, že předci jen by mohlo GT-R být ještě o něco surovější (a odolnější) okruhové náčiní.

Edice Club Track je určená pro členy Prestige Clubu, kteří za vůz zaplatí 2,3 milionu Kč. To není vše, za vstup do klubu se platí 440 tisíc Kč a 220 tisíc pak každý rok jako členský poplatek.

Co se tedy na autě, dostupném pouze v Japonsku, změnilo? Tak předně jde o opravdu zevrubnou závodní konverzi ve stylu – nechybí skořepiny, rám, palubní hasicí přístroj, sundavací volant, silnější brzdy, oka vepředu a vzadu kvůli vyprošťování, závodní gumy a kola či trochu aerodynamicky výhodněji upravené díly karoserie. Co na opak chybí je sedadlo spolujezdce. Pokud se snad chcete nějakým způsobem k autu dostat, máte možnost jen do 20. září kdy se uzavírají objednávky.

Fotogalerie

  • Nissan GT-R Club Track Edition: ostré okruhové náčiní: fotka 1
  • Nissan GT-R Club Track Edition: ostré okruhové náčiní: fotka 2
  • Nissan GT-R Club Track Edition: ostré okruhové náčiní: fotka 3


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Vaha Falta 04.08.2010  17:21
To by mě zajímalo oIoo 04.08.2010  15:28
Vstoupit do diskuse ›