Nissan 370Z v úpravě od Branew

Nissan 370Z v úpravě od Branew: titulní fotka Nový japonský sporťák už začínají upravovat i nezávislé tuningové firmy. Tohle je první vlaštovka.

Na kvapem se blížící výstavě Tokyo Auto Salon představí japonská firma Branew svou úpravu zbrusu nového kupé Nissan 370Z. A nejde zdaleka jen o změnu vzhledu.

Zatím je těžké odhadovat, jakým směrem se budou ubírat stylistické úpravy nástupce modelu Nissan 350Z. V současnosti máme představu pouze o vzhledu tovární úpravy Nismo S-Tune, s níž jedinou můžeme porovnat tuning od Branew. Co se mě týče, asi mě oslovuje více kreace právě zmíněného úpravce, ale třeba to budete cítit jinak. Nejnovější úprava zahrnuje nástavce obou nárazníků a prahů, což doplňuje pořádně velkými koly se šesti zdvojenými paprsky.

A protože Japonci nedají jen na vzhled, bude připraven sportovní výfuk, přeprogramovaná řídicí jednotka, silnější brzdy a sportovní podvozek. Také bude možné vybrat z více rozměrů litých kol. Bližší info ale budeme mít až po již zmíněném tokijském autosalonu.

Fotogalerie

  • Nissan 370Z v úpravě od Branew: fotka 1
  • Nissan 370Z v úpravě od Branew: fotka 2

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: hodne pekne delph 05.01.2009  11:32
hodne pekne riderhenry 05.01.2009  10:37
Vstoupit do diskuse ›


Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20279 | Zobrazit seznam všech anket