Nešťastníkovi shořelo jeho Lamborghini hodinu poté, co v něm odjel ze servisu

Nešťastníkovi shořelo jeho Lamborghini hodinu poté, co v něm odjel ze servisu: titulní fotka O hořících italských supersportech slýcháme poměrně často. Příběh jednoho majitele Lamborghini Gallardo z Velké Británie je přesto výjimečný.

Dvaadvacetiletý podnikatel Lak Sira totiž o auto, které ho stálo 125 tisíc liber (3,74 milionu korun), přišel krátce poté, co je vyzvedl v servisu. A nešlo o nějakou nadšeneckou dílnu, vůz byl servisován v dealerství Lamborghini Manchester.

Sira mimochodem za práce na Gallardu zaplatil 10 tisíc liber, tedy skoro 300 tisíc korun.

Asi hodinu po odjezdu ze servisu Sirova přítelkyně na místě spolujezdce zaregistrovala pach benzínu. Muž proto celkem logicky zavolal do Lamborghini Manchester. Odpovědí údajně bylo chlácholení, že to je u vozu, které bylo právě v servisu, přirozené.

Když ale přítelkyně začala tvrdit, že nemůže dýchat, Sira raději zastavil a oba z auta vystoupili. A chvíli na to uslyšeli ránu, kterou doprovodily plameny šlehající ze zadní části vozu.

Na místo sice dorazili hasiči, ale bylo už pozdě, z auta zbyl jen vrak.

Sira teď samozřejmě řeší, co dál. „Připadal jsem si bezmocně, když jsem viděl, jak z auta, kvůli kterému jsem tak tvrdě pracoval, šel kouř. Kdybych nezastavil a my nevystoupili, mohli jsme zemřít. Bylo to fakt strašidelné a moji přítelkyni to dokonce tak vyděsilo, že se se mnou bojí nastoupit do jakéhokoli auta,“ tvrdí. A myslí si, že zodpovědnost nese právě Lamborghini Manchester, u něhož jeho Gallardo bylo v servisu.

Proto zvažuje proti firmě zvažuje právní kroky.

Autor: Jan Zajíc

Fotogalerie

  • Nešťastníkovi shořelo jeho Lamborghini hodinu poté, co v něm odjel ze servisu: fotka 1
  • Nešťastníkovi shořelo jeho Lamborghini hodinu poté, co v něm odjel ze servisu: fotka 2
  • Nešťastníkovi shořelo jeho Lamborghini hodinu poté, co v něm odjel ze servisu: fotka 3
  • Nešťastníkovi shořelo jeho Lamborghini hodinu poté, co v něm odjel ze servisu: fotka 4
  • Nešťastníkovi shořelo jeho Lamborghini hodinu poté, co v něm odjel ze servisu: fotka 5


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.