Nejlevnější Lamborghini stojí jen 25.000 euro

Nejlevnější Lamborghini stojí jen 25.000 euro: titulní fotka To by bylo, kdyby se Lambo dalo pořídit pod 650 tisíc korun. Tedy vlastně ono se dá, jmenuje se BMC Lamborghini 50th Anniversary Edition Impec, akorát že má jen dvě kola a pohánět ho musíte sami.

Dneska už patří jízdní kola do originálního značkového příslušenství celé řady automobilek, poměrně velký důraz na ně dává i Škoda Auto coby dlouholetý partner Tour de France, ale nezapomínají na ně ani ty prémiové značky, třeba BMW a Mercedes-Benz a je vcelku pochopitelné, že se zaměřují na poněkud jinou cenovou relaci, než konkurence z Boleslavi. $5$

Teď jejich řady rozšířil i výrobce supersportů. Tento silniční bicykl se jmenuje BMC Lamborghini 50th Anniversary Edition Impec a stejně jako obluda Veneno má co dělat s tím, že Automobili Lamborghini slaví letos 50 let.

Kolo pro Lambo vyrobila švýcarská firma BMC, činí tak ostatně v omezené sérii každý rok a model Impec se pyšní v první řadě lehoučkým karbonovým rámem. Když si tipnete, že těchto kousků vznikne 50, vidíte to naprosto správně a pokud chcete vlastnit alespoň jedno Lamborghini, pak vězte, že těžko pořídíte někdy nějakou funglovku výhodněji, než právě Impec – stojí rovných 25.000 euro, což je ale pochopitelně na kolo naprosto neskutečný úlet.

Přesná specifikace osazení rámu komponenty ani údaje o váze nejsou k dispozici, ale mám stejně pocit, že o to v tomto případě vůbec nejde. $2$

Fotogalerie

  • Nejlevnější Lamborghini stojí jen 25.000 euro: fotka 1
  • Nejlevnější Lamborghini stojí jen 25.000 euro: fotka 2
  • Nejlevnější Lamborghini stojí jen 25.000 euro: fotka 3

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Lambo style delph 14.03.2013  09:30
Vstoupit do diskuse ›