Nejdivnější video dne pochází z Česka. Projede škodovka kilometrem stahovací fólie?

Hodnocení
(počet hlasů: 70, průměr: 2.79; procenta:45%, součet:195)

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.O videu

Určitě znáte tu průhlednou stahovací folii, bez které se dnes neobejde žádný přepravce.

Stačí málo, jeden ostrý růžek a už se trhá. Jenže když se ji pokusíte někdy roztrhnout schválně, pořád se bude jen natahovat a nenechá vás vybalit věc, ke které dobýváte.

Co kdyby se ale natáhla mezi dva stromy v takovém množství, že délka materiálu zabrala jeden celý kilometr? Projede takovou překážkou auto? To se rozhodli vyzkoušet autoři videí Garage 54 z Ruska, kteří jsou nyní na cestách. A pro nás je zajímavé, že toto video vzniklo v České republice ve spolupráci s kanálem Scrimp My Ride.

Pokud si najdete starší videa toho kanálu, uvidíte modifikaci Škody 120, která má vzduchový podvozek, hlasitý výfuk nebo vnitřní topení ve formě kotle na dřevo.

Chlapíci nejprve vyzkoušeli natáhnout jednu roli, ale ta starý sedan nijak nezpomalila. Alespoň ale vyzkoušeli, že se s autem mezi stromy vejdou. Na druhý pokus tedy padly 4 role o celkové délce fólie přes 1 km. Takto už působí tužším dojmem. Je tedy otázka, co to udělá se Škodou jedoucí 90 km/h. A aby to nezkoušeli jen s ní, vzali si na pokusy ještě auto, které si to kvůli svému vzhledu snad i zaslouží – Fiat Multipla.

Související videa | Všechna videa »
 • Šílenost týdne. Tenhle Fiat Cinquecento má motor z Kawasaki Ninja
  2310×
 • Video: Fiat 500 s V12 z Murciélaga
  3472×
 • Video: dědek s Fiatem 500 zablokoval dopravu
  1574×
 • Video: Fiat 500L a rozvášněná tchýně
  2390×

Související články