Navštivte stánek Aprilia během Superbiků

Navštivte stánek Aprilia během Superbiků: titulní fotka Výhradní dovozce italských motocyklů Aprilia, společnost A SPIRIT, vás všechny zve na návštěvu prodejního stánku na tribuně C, kde bude v sobotu po 18h i autogramiáda Maxe Biaggiho a Shinyi Nakana!

Světový šampionát Superbiků se o blížícím se víkendu zastaví i v České republice na Automotodromu v Brně. Společnost A SPIRIT, výhradní dovozce motocyklů Aprilia a Moto Guzzi, bude mít po celý víkend, tj. v sobotu a v neděli, vlastní expozici a prodejní stánek na tribuně C – stánek o rozloze 100 m2.

Návštěvníci si zde budou moci prohlédnout jednak vybrané modely motocyklů APRILIA (RSV4 SBK – standardní provedení a model vybavený originálním příslušenstvím, dále např. Shiver, Dorsoduro a další), taky sportovní a závodní pneu Pirelli, špičkové modely přileb ARAI apod. Mimo to bude k dostání nejnovější kolekce oblečení Aprilia Racing LifeStyle 09 za zvýhodněné ceny.

Mimo to je přislíbena v sobotu po Superpole, po 18h večer přímo na stánku, návštěva obou jezdců APRILIA Racing Teamu –  Maxe Biaggiho a Shinyi Nakana – spojená s autogramiádou.


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.