Muž si od staršího páru pravidelně tajně „půjčoval“ auto. Jen přes noc, do rána bylo na svém místě

Muž si od staršího páru pravidelně tajně „půjčoval“ auto. Jen přes noc, do rána bylo na svém místě: titulní fotka Máte pocit, že vám kilometry na počítadle naskakují nějak rychle, jako kdyby s autem jezdil někdo cizí? Třeba to není jen pocit…

Přesně to se stalo jednomu páru v Houstonu. To si takhle paní Beverly Havard začala více všímat ujetých mil u svého vozu a toho, jak rychle přibývají. Když si pečlivě zapsala jejich stav večer, ráno zjistila, že se liší. Uvědomila si, že s jejím autem opravdu někdo jezdí a kontaktovala místní policii.

Muselo znít dost neuvěřitelně, když ohlašovala, že někdo jezdí s jejím autem a každé ráno jej vrací zpět. Jenže tomu nasvědčoval tomu i fakt, že pozice sedadla byla ráno jiná, stejně jako se lišilo i nastavení zrcátek.

Policie se začala případem zabývat a zjistila, že auto bylo několikrát použito k úniku z míst, kde došlo ke krádežím nebo vloupání do jiných aut.

Na darebáka, který si takhle cizí vůz půjčoval ale došlo. Policisté dopadli Michaela Armanda Lopeze v noci dokonce přímo za volantem auta Havardových. Pokusil se jim uniknout, ale bohužel přitom vjel do sloupu.

V opuštěné továrně se našel nádherný Packard z roku 1927. Stál v ní 45 let

Byl sice dopaden, ale svou nehodou způsobil Havardovým velké potíže. Manžel Beverly je totiž upoután na invalidní vozík a jejich Dodge bylo speciálně upraven tak, aby s ním mohl jezdit i on. Teď je pro pár těžké dopravovat se například k doktorovi.Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.