SEMA 2010: devět statečných (Mustangů)

SEMA 2010: devět statečných (Mustangů): titulní fotka A znovu SEMA. Milovníci Mustangů si tam opravdu přijdou na své – vystaveno jich bude hned devět!

Ke každému Mustangu si povězme alespoň ve zkratce co je zač a kdo má úpravu na svědomí. Ford Mustang (všechny kousky jsou modelový rok 2011) od Tjin Edition bude návštěvníky okouzlovat svým lakem od DuPontu, střešním oknem Webasto, světly z LED či stavitelným vzduchovým podvozkem.

Street Scene Equipment svůj exemplář Mustangu řádně ospojleroval, nechybí velké zadní křídlo a dvacetipalcová kola MINT. Uvnitř nalezneme kůži Katzkin a „hudbu“ od Polku. Raceskinz přivezli svůj Mustang s kompletně překopaným interiérem, nově tak řidič a spolujezdec sedí ve skořepinách. Přibyl výfuk Magnaflow, mechanické přeplňování od ProChargeru či brzdový systém Baer. Stejný brzdový systém a také výfuk od Magnaflow používá i další úpravce Mobsteel. Ten na rozdíl od Raceskinz používá pro natlačení více vzduchu do spalovacího prostoru klasické turbodmychadlo. Celek podtrhují kovaná kola Savini.

Společnost Muscle Mustangs and Fast Fords zas pro změnu používá přeplňování mechanickým kompresorem z programu Ford Racing Performance Parts, výfukový systém je od Kooks Custom Headers. Tuner Creations n' Chrome za pomoci příspěvkových organizací bojuje proti rakovině prsu a proto jej lehce poznáme – ne, nevypadá jako prso, je růžový. Pod kapotou je mechanické přeplňování od Vortechu, dále kola HRE a brzdy Wilwood. Jdeme pomalu do finále, třetím odzadu je Mustang od MRT pyšnící se bohatou porcí karbonu a předposledním pak Ford Mustang od firmy Team Baurtwell. Ten je navržen speciálně pro Snoop Dogga, což je rapper známý z porodnice jako Cordozar Calvin Broadus, Jr. Součástí úprav je karbonový bodykit, pár nápisů nebo třídílná kovaná kola. Posledním, devátým Mustangem je výtvor od Ford Vehicle Personalization. Ten spoléhá kromě plejády dílů od Ford Custom Accessories na třívrstvý bílý lak od společnosti Sherwin-Williams s „korálovým“ nádechem. V galerii je máme všechny pěkně pohromadě.

Fotogalerie

  • SEMA 2010: devět statečných (Mustangů): fotka 1
  • SEMA 2010: devět statečných (Mustangů): fotka 2
  • SEMA 2010: devět statečných (Mustangů): fotka 3
  • SEMA 2010: devět statečných (Mustangů): fotka 4
  • SEMA 2010: devět statečných (Mustangů): fotka 5
  • SEMA 2010: devět statečných (Mustangů): fotka 6
  • SEMA 2010: devět statečných (Mustangů): fotka 7
  • SEMA 2010: devět statečných (Mustangů): fotka 8
  • SEMA 2010: devět statečných (Mustangů): fotka 9

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: Nádhera Lookyn 31.10.2010  13:53
Re: Nádhera laufeček 31.10.2010  12:04
Nádhera ICE. 31.10.2010  11:57
Vstoupit do diskuse ›