Murciélago Roadster se střechou od Genaddi Designu

Murciélago Roadster se střechou od Genaddi Designu: titulní fotka Supersportovní Murciélago má krásný design, styl a tahá jako rozzuřený býk. Tuner Genaddi připravil pro kabriolet pevnou střechu s jednoduchou manipulací.

Italský býk, jeden z nejsilnějších a nejrychlejších kabrioletů na světě… Vymysleli bychom hodně názvů pro Lamborghini Murciélago Roadster. Otevřené „Murci“ má ale jeden neduh: skládací střechu. Když dělali kluci z anglického TopGearu srovnání s konkurenční střelou, Pagani Zonda Roadster, jednoznačně pochválili řešení u Zondy a naopak odsoudili neobratnou manipulaci se skládací látkovou střechou u roadsteru.

Na stejný problém si zřejmě stěžuje více zákazníků, proto přichází firma Genaddi Design s novým řešením. Tuner připravil pro Murciélago karbonovou střechu, složenou z šesti dílů. S lehkým materiálem, který ale vydrží více, než sériové látkové provedení, se lehce manipuluje a kompletní střecha se dá složit do jedné minuty. Cena karbonových doplňků je astronomická, výrobce si za skládací střechu účtuje 26 000 dolarů (cca. 470 tis. korun).

Fotogalerie

  • Murciélago Roadster se střechou od Genaddi Designu: fotka 1
  • Murciélago Roadster se střechou od Genaddi Designu: fotka 2
  • Murciélago Roadster se střechou od Genaddi Designu: fotka 3
  • Murciélago Roadster se střechou od Genaddi Designu: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: Cena Roman Daněk (Autofun.cz) 13.12.2007  06:47
Cena LMB 12.12.2007  17:09
Vstoupit do diskuse ›