Mugen přiveze do Tokia pětici upravených Hond včetně Civicu Type R

Mugen přiveze do Tokia pětici upravených Hond včetně Civicu Type R: titulní fotka Dvorní úpravce Hond Mugen se vyřádil na dalších vozech japonské značky a na autosalonu v Tokiu tak představí balíček úprav pro pět nových modelů.

Pokud máte Hondu a chcete ji dále upravit, jednou z osvědčených cest je zastavit se u Mugenu, kde pro vozy s velkým H ve znaku nabízejí snad vše. Pro nadcházející autosalon v Tokiu si navíc úpravce připravil balíčky vylepšení pro pětici nových modelů značky.

Milovníkům malých sportovních roadsterů by mohl učarovat stroj zvaný Honda S660 Mugen RA, který se v budoucnu může dostat rovněž do Evropy. Automobil s tříválcovým přeplňovaným motorem dostane od Mugenu úpravy jak výkonu, tak vzhledu. Na první pohled vidíme jinou masku chladiče, lehčí kola a upravená sedadla. Model Mugen S660 jde ještě dále, přináší agresivnější bodykit, různé výdechy a nádechy, pevnou střechu a rovněž velké zadní křídlo.

Pro Evropany je však zajímavější kupříkladu upravené model HR-V, v Japonsku zvaný Vezel. Vůz dostal výraznější bodykit se stříbrnými doplňky, novou rudou barvu a jiná kola či masku chladiče.

Mugen se tradičně soustředí na sportovní modely Hondy, nejvíce si tedy vychutnal Civic Type R. Jedná se údajně teprve o koncept, díly pro vozy jsou prý ještě ve vývoji, i tak ale můžeme vidět plno nových prvků. Přední nárazník je ostřejší, přibyla nová kapota, jiná maska chladiče a také výraznější zadní blatníky, které sériovému vozu tolik chybí. Nechybí samozřejmě ani odlehčená kola nebo závodněji vypadající zadní křídlo. Zajímavostí je, že nový zadní nárazník již počítá pouze s jednou koncovkou výfuku místo čtyř.

Třešničkou na závěr je upravený minibus Step WGN Spada. Ten dostal jiné nárazníky, osmnáctipalcová kola, sportovní výfuk a jinou masku chladiče.

Fotogalerie

  • Mugen přiveze do Tokia pětici upravených Hond včetně Civicu Type R: fotka 1
  • Mugen přiveze do Tokia pětici upravených Hond včetně Civicu Type R: fotka 2
  • Mugen přiveze do Tokia pětici upravených Hond včetně Civicu Type R: fotka 3
  • Mugen přiveze do Tokia pětici upravených Hond včetně Civicu Type R: fotka 4
  • Mugen přiveze do Tokia pětici upravených Hond včetně Civicu Type R: fotka 5
  • Mugen přiveze do Tokia pětici upravených Hond včetně Civicu Type R: fotka 6
  • Mugen přiveze do Tokia pětici upravených Hond včetně Civicu Type R: fotka 7
  • Mugen přiveze do Tokia pětici upravených Hond včetně Civicu Type R: fotka 8
  • Mugen přiveze do Tokia pětici upravených Hond včetně Civicu Type R: fotka 9
  • Mugen přiveze do Tokia pětici upravených Hond včetně Civicu Type R: fotka 10


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.