Mugen Honda Airwave - vyzývavé kombi

Mugen Honda Airwave - vyzývavé kombi: titulní fotka S oproti zvyklostem dost výrazným zpožděním představil Mugen komplet úprav pro v Japonsku prodávané malé kombi Honda Airwawe.

Mugen obvykle představuje své úpravy na japonském trhu prodávaných vozů Honda pouze pár dní po jejich oficiálním odhalení, na tuning malého kombi Airwawe si ale Japonci museli počkat více než tři roky. Proč, to se nás neptejte, my víme jen to, že Airwawe vzniklo s využitím techniky modelu Jazz/Fit minulé generace a v Japonsku se prodává výhradně s motorem 1.5 VTEC o výkonu 110 koní a bezestupňovou převodovkou CVT se sedmi předvolenými stupni.

A jak ho vylepšil Mugen? Určitě nelze přehlédnout výrazný aerokit čítající změněné nárazníky, masku chladiče, výrazné nástavce prahů a střešní spoiler, ale také tři verze 15" litých kol vlastní výroby.

Ovšem tuning od Mugenu, to nejsou zdaleka jen plasty. V nabídce je kompletní výfukové potrubí včetně svodů a bavlněná vložka sání. U brzdové soustavy můžete vyměnit téměř všechno, k dispozici jsou kotouče, destičky i kapalina s vyšší mbodem varu. Sportovní podvozek tvoří kombinace tlumiče/pružiny a přibližuje auto blíže vozovce o 15 mm.

V neposlední řade si můžete udělat radost ukazateli tlaku a teploty oleje a chladicí kapaliny, koženým potahem madla ruční brzdy a hlavice nebo hliníkovými pedály.

Fotogalerie

  • Mugen Honda Airwave - vyzývavé kombi: fotka 1
  • Mugen Honda Airwave - vyzývavé kombi: fotka 2
  • Mugen Honda Airwave - vyzývavé kombi: fotka 3

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
ble Ttttt 03.06.2008  14:59
Re: teda nevim King 02.06.2008  08:23
teda nevim %Koenigsegg <3 01.06.2008  18:31
Vstoupit do diskuse ›