Mugen Accord pro SEMA: starý známý

Mugen Accord pro SEMA: starý známý: titulní fotka Ani japonský specialista na Hondy si nenechal ujít výstavu SEMA, byť ji pojal poměrně skromně - žádnou novinku vlastně nepředstavil.

Mugen na letošní lasvegaské výstavě SEMA představil dva své projekty, ve skutečnosti však nejde o nic nového. Tím prvním byl hatch-MPV Fit (Jazz), vybavený styling kitem, jenž je u prodejců Hondy v Americe v nabídce už skoro tři čtvrtě roku a který jsme vám ukázali vloni v článku SEMA: Jak se v Americe upravuje Honda Jazz? Jde o to autíčko v červeném laku.

A ten druhý? Ten se dá považovat za novinku, byť pouze napůl. Jedná se o podobný komplet příslušenství jako v případě modelu Fit – nástavce nárazníků a prahů Mugen v kombinaci s osmnáctipalcovými koly. A k tomu značkové koberečky, olejová víčka, emblémy, kryt vnitřního zrcátka a podobné zásadní modifikace. Bedlivější prohlídka setu však odhalí, že Mugen pouze recykloval sadu, určenou pro japonský sedan Inspire, což je vlastně americký accord s volantem na špatné straně. Tu jsme vám představili už téměř před dvěma lety v článku Honda Inspire Mugen: Polibek punku. Jisté rozdíly by tu však byly. Americká verze nenabízí křídlo (bohužel… teď to asi slíznu) a má jinou masku chladiče. Stejně jako v případě fitu lze tento set koupit u prodejců Hondy v USA. A co nějaký opravdový tuning, Mugene? $6$

Fotogalerie

  • Mugen Accord pro SEMA: starý známý: fotka 1
  • Mugen Accord pro SEMA: starý známý: fotka 2
  • Mugen Accord pro SEMA: starý známý: fotka 3
  • Mugen Accord pro SEMA: starý známý: fotka 4
  • Mugen Accord pro SEMA: starý známý: fotka 5
  • Mugen Accord pro SEMA: starý známý: fotka 6
  • Mugen Accord pro SEMA: starý známý: fotka 7

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: EU Accord King 11.11.2009  22:49
Re: EU Accord Skyline 11.11.2009  18:11
EU Accord PavelKuk 11.11.2009  15:38
Vstoupit do diskuse ›