Mountune Racing: první vítězství pro propan-butan

Mountune Racing: první vítězství pro propan-butan: titulní fotka Ford Focus ST od Mountune Racing, který spaluje propan-putan si připsal první květnový víkend další úspěchy a navázal na své prvenství v kvalifikaci, kterou vyhrál koncem dubna v Rockinghamu.

Ford Focus ST poháněný propan-butanem se v britském šampionátů BTCC poprvé výrazněji prosadil v druhém kole třízávodového maratónu, když zajel nejlepší čas kvalifikace na trati v Rockinghamu.

Ve třetím kole, které se pořádalo v Brands Hatch se tento Ford od Mountune Racing projevil ještě výrazněji. Nejprve s ním Tom Chilton v sobotu odpoledne zajel nejlepší čas kvalifikace.

V neděli na tento úspěch navázal a zvítězil ve dvou ze tří závodů. V prvním závodě dojel na první pozici Ford Focus ST, za jehož volantem seděl Tom Chilton. Na druhém místě byl Gordon Shedden s Hondou Civic a třetí byl druhý Ford Focus ST, který řídil Tom Onslow-Cole.

V druhém závodě zvítězil Tom Onslow-Cole a na druhé pozici dojel opět Gordon Shedden s Hondou Civic. Třetí místo obsadil Alex MacDowall s Chevroletem Cruze. Tom Chilton s druhým Fordem tento závod nedojel.

V třetím závodě tohoto víkendu se ke slovu dostali jezdci na vozech BMW 320si, kteří obsadili první, třetí a čtvrté místo. Na druhém místě dojel Matt Neal s Hondou Civic. Focusy ST na propan-butan skončily na šestém a desátém místě.

Další kolo britského šampionátu cestovních vozů se bude odehrávat 5.a 6. června na závodním okruhu Oulton Park.

Fotogalerie

  • Mountune Racing: první vítězství pro propan-butan: fotka 1
  • Mountune Racing: první vítězství pro propan-butan: fotka 2


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.