• GP Malajsie - Cortese je mistrem světa v Moto3GP Malajsie - Cortese je mistrem světa v Moto3

Sandro Cortese se stal mistrem světa v Moto3. Druhý byl Khairuddin z Malajsie, který potěšil domácí diváky. Kornfeil dojel na 16. místě. Mokrý a zajímavý závod Moto2 vyhrál de Angelis před Westem a Reou. Závod MotoGP byl předčasně ukončen, vyhrál Pedrosa.

• GP Japonska - Marquez předjel všechny a vyhrálGP Japonska - Marquez předjel všechny a vyhrál

Skvělá stíhací jízda po špatném startu byla od Marqueze kořením třídy Moto2. V Moto3 mohl bý Cortese už mistrem světa, ale v posledním kole spadl. Oba naši jezdci, Kornfeil a Abraham, dojeli na bodech. Přečtěte si reportáž z GP Japonska.

• GP Aragonu - ve všech třídách dominovali domácí ŠpaněléGP Aragonu - ve všech třídách dominovali domácí Španělé

MS silničních motocyklů se tento víkend zase objevilo ve Španělsku, tentokrát v Aragonu. V třídě Moto3 zvítězil Salom, Pol Espargaro vyhrál kubaturu Moto2 a v MotoGP dominoval Pedrosa před Lorenzem. (aktualizováno 15:00)

• GP San Marina - Rossi doma v Misanu na 2. místěGP San Marina - Rossi doma v Misanu na 2. místě

Po závodech v České republice se MS silničních motocyklů posunulo na okruh v Misanu, který je od letošního roku pojmenován po tragicky zesnulém Marco Simoncellim. Moto3 vyhrál Cortese a v Moto2 zvítězil Marquez. V MotoGP triumfoval Lorenzo, Pedrosa spadl.

• GP České republiky - Kornfeil šestý, Abraham devátýGP České republiky - Kornfeil šestý, Abraham devátý

Jen čtyři dny měli jezdci na to, aby se z Indianapolis přesunuli na Masarykův okruh do Brna. V nejslabší kubatuře vyhrál Folger, Kornfeil vybojoval 6. pozici. Ve třídě Moto2 vyhrál Marquez a MotoGP ovládl Pedrosa před Lorenzem. (aktualizovano 15:10)

• GP Indianapolis - Kornfeil i Abraham na 8. místěGP Indianapolis - Kornfeil i Abraham na 8. místě

Po krátké letní přestávce se MS silničních motocyklů přesunulo do USA na známý okruh v Indianapolis, kde se ve třídě Moto3 z vítězství radoval Salom. Marquez dominoval třídě Moto2 a Pedrosa vyhrál MotoGP. (aktualizace 21:00)

• Potvrzeno: Rossi se vrací k Yamaze!Potvrzeno: Rossi se vrací k Yamaze!

Italský fenomenální jezdec, Valentino Rossi, od příští sezóny bude jezdit za tovární tým Yamahy. Odchod od Ducati a podpis nové dvouleté smlouvy u "tří ladiček" oficiálně potvrdily obě strany.

• Exkluzivní rozhovor s Jakubem SmržemExkluzivní rozhovor s Jakubem Smržem

Po závodech superbiků v Brně se nám podařilo udělat krátký rozhovor s nejúspěšnějším českým závodníkem této třídy, Jakubem Smržem. Jak hodnotí své výsledky z Masarykova okruhu? Kam by jel na dovolenou? Přečtěte si Kubovy odpovědi.

• GP USA - Abraham v první desítceGP USA - Abraham v první desítce

Za Velkou louži se pravidelně vydávají jen jezdci královské kubatury. Lorenzo vybojoval Pole Position a dlouho vedl, ale v druhé polovině závodu byl předjet Stonerem. Třetí dojel Pedrosa; Spies a Rossi spadli.

• WSBK Brno: Melandri vyhrál oba závodyWSBK Brno: Melandri vyhrál oba závody

První závod probíhal na osychající trati a rozdílných podmínek, kterých s postupem času nejlépe využil Marco Melandri. V druhém závodě probíhal opět krásný boj mezi Melandrim a Sykesem. Náš Jakub Smrž dojel na 10. a 13. místě. (aktualizace 16:20)