Motor z fantastického Ferrari je na prodej. Jeden z nejúžasnějších

Motor z fantastického Ferrari je na prodej. Jeden z nejúžasnějších: titulní fotka Na prodej je motor z Ferrari F40, takže si koukejte vymyslet, do čeho jej zabudujete.

Tohle se vám moc často koupit nepoštěstí. Nebo spíš nikdy, protože motor z fenomenálního Ferrari F40 většinou na prodej opravdu nebývá. A my rázem přemýšlíme, do čeho všeho by se hodil.

Podle serveru Bringatrailer.com tenhle motor nikdy nebyl namontován v žádném autě, ale jedná se o kus určený na výstavy a prezentace. Jde o vidlicový osmiválec F120D se dvěma turbodmychadly.

Celkem zajímavým nápadem by bylo dát jej do Ferrari Dino 308 GT4. To nikdy nebylo zrovna rychlé, takže podobný swap by mu výkonově prospěl. Mít v podceňovaném kupé 471 koní, to by mohla být vážně sranda. A svým způsobem by to byla jedna z mála příležitosti, jak mít sleeper Ferrari. Nebo se nabízí dát motor do Fiatu Croma. Vlastně by to pořád byla Croma Turbo, ale tak trochu šmrncnutá Themou 8.32, jen o moc výkonnější než oba zmíněné liftbacky. Případně by se hodilo sehnat originální Pontiac Fiero a zabudovat motor do něj. Byl by to krásný protilék na všechna Fiera, která skončila jako repliky Ferrari. Nebo máte ještě lepší nápad? Napište nám, do jakého auta byste V8 biturbo z legendární F40 namontovali vy!

Fotogalerie

  • Motor z fantastického Ferrari je na prodej. Jeden z nejúžasnějších: fotka 1

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: do obyvaku "neregistrovaný" 20.07.2018  13:39
Alfa 4C fsociety 20.07.2018  13:32
do obyvaku Ivaaaaan 20.07.2018  10:18
Vstoupit do diskuse ›