Diskuse: MotoGP - Velká cena USA

zpět na článek
 • riderhenryfoto riderhenry

  nejlepsi zavod

  21.07.08 22:41 Reagovat

  Musim rict, ze uplynuly vikend byl z hlediska motoristickeho dokonaly. Moto GP USA bylo jasne nejlepsim zavodem sezony, nadherne vitezstvi Patrika Vostarka a skvele zavody SBK staly taky za utracenych 450 korun... ;-)

 • David Silverfoto David-Silver

  Škoda té chybičky

  21.07.08 20:41 Reagovat

  Byl jsem hodně smutný když udělal Casey tu chybu několik kol před koncem. Byl to do té doby překrásný závod.!!Takovou honičku jse mdlouho v MOTO GP neviděl. :no: Ale jsem rád že Casey se zvedl a dojel alespon pro druhé místo. Kdyby neudělal tu chybu, myslím že by se s Rossim honil až do konce a to by bylo maso. Škoda také že V jednu chvíli Heyden se moc snažil měl pomalejší čas a najednou se přes něj ještě s nevim kim přesipal Vermeulen. Vermeulenovi to přeju, on umí jezdit, jenom většinou nemá štěstí, ale než se přes ně přesypal bylo to v té tříčlené skupince good také. :-!

 • delphfoto delph

  škoda

  21.07.08 20:04 Reagovat

  stonerovi jsem to hodně přál už jen prto že jezdí za ducati a taky, že teď začíná fakt bojovat tam kde patří, ale taky proto, aby se boj o 1. místo přiostřil, protože pokud rossi nespadne nebo nebude mít nějakou technickou závadu šance jej dostihnout je malá, na to rossi jezdí moc dobře...

zpět na článek