Moto Guzzi V7 Clubman jde do prodeje

Moto Guzzi V7 Clubman jde do prodeje: titulní fotka Vylepšený retro model V7 s názvem Clubman jasně navazuje na éru café-racerů ze 70. let, což je patrné na první pohled. Potěšující zprávou je nyní fakt, že Moto Guzzi V7 Clubman se zanedlouho objeví na prodejnách.

Výkonové parametry zůstávají oproti standardnímu modelu nezměněné – maximální výkon 49 koní a točivý moment 58 Nm. Ovšem vzhledově se jedná o úplně jinou motorku. Už z dálky se třpytí leštěná nádrž a na závodní kořeny odkazují štítky se startovními čísly. Jeden je pod miniaturním plexi nad předním světlem a dva po stranách na zadní části stroje.

O řádnou zvukovou kulisu se postará kompletní výfukový systém Arrow s omotanými svody a koncovkami směřujícími vzhůru. Se spolujezdcem se u motorky tohoto zaměření samozřejmě nepočítá.

Předpokládané zahájení prodeje je plánováno na říjen letošního roku. Pokud by stávající majitele V7 mrzelo, že nemají tak poladěnou verzi, nemusí zoufat. Veškeré doplňky a díly, které jsou na Clubmanu navíc, lze dokoupit ze sortimentu originálního příslušenství. Podle nás neexistuje motorkář, kterému by se V7 Clubman nelíbil nebo se za ním na ulici aspoň neohlédl.

Fotogalerie

  • Moto Guzzi V7 Clubman jde do prodeje: fotka 1
  • Moto Guzzi V7 Clubman jde do prodeje: fotka 2
  • Moto Guzzi V7 Clubman jde do prodeje: fotka 3
  • Moto Guzzi V7 Clubman jde do prodeje: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
CR da_b0mb 14.08.2010  12:16
Vstoupit do diskuse ›