"Moparized" DODGE CHALLENGER: přehlídka nostalgického příslušenství

Dodge Challenger se vedle Mustangu a Camara svému vzoru z počátku sedmdesátých let blíží asi nejvíce a divize Mopar jeho retro styl podporuje bohatou nabídkou příslušenství, které se představí na SEMA Show.

Mopar v Las Vegas představí Dodge Challenger doslova ověšený doplňky ze své nabídky. Milovníci retro stylu se mohou těšit například na černé pruhy na boky karoserie, které připomínají původní model. Vzpomínkou na začátek sedmdesátých let jsou i zámky kapoty motoru nebo zadní spoiler Go-Wing.

Agresivnější postoj Challengeru má zajistit nové sportovní odpružení, které sníží světlou výšku o 40 mm. Další odkaz na minulost představují svým designem 5paprsková 20palcová hliníková kola Mopar Nostalgia Wheels.

Příznivce současnosti může potěšit výkonný audio systém, který pro Challenger ve spolupráci s divizí Mopar připravila firma KICKER. V nabídce je i navigační systém a satelitní rádio Sirius.

Prakticky zaměřeným majitelům Challengeru udělají radost zástěrky za přední i zadní kola nebo nové koberce do interiéru a zavazadlového prostoru. Mopar se snaží nabídnout rozsáhlou paletu příslušenství pro retro kupé a většinu jej předvede na červeném kupé, které bude vystaveno od 3. do 6. listopadu na SEMA Show v Las Vegas.

Fotogalerie


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
je jedno %DOUBLE M 30.10.2009  16:36
Vstoupit do diskuse ›