Mopar připravuje koncepty pro jízdu v terénu

Mopar připravuje koncepty pro jízdu v terénu: titulní fotka Divize Mopar si pro letošní Easter Jeep Safari připravila čtveřici vozidel, jejichž základem jsou sériové modely značek Jeep a Dodge. Vedle atraktivnějšího vzhledu se mohou pochlubit i zvýšenou průchodností terénem.

Akce Easter Jeep Safari, pořádána od 27. března do 4. dubna v Moab v Utahu, je určena pro zájemce pro skutečné svezení v terénu. V poušti plné skal mají majitelé Jeepů možnost vyzkoušet si schopnosti svého stroje a zdokonalit své řidičské dovednosti.

Mopar si jako součást Chrysler Group LLC, pod jejíž křídla patří i Jeep, pro tuto akci připravil čtveřici vozidel, která zde budou představena. První z nich a jediný, který nenese značku Jeep je pick-up Dodge Ram PowerWagon. Ten má představovat odpověď na konkurenční Ford F-150 SVT Raptor.

Následuje trojice zástupců značky Jeep. První z nich Wrangler Trail Boss je odvozen od dvoudveřového Wrangleru Rubicon. Úpravy tohoto vozu se týkají především jeho podvozku pro zlepšení schopností v náročném terénu.

Jeep Wrangler J7 vychází ze čtyřdveřového Wrangleru Rubicon a svým vzhledem se má přibližovat vojenským vozidlům. Podobně jako kratší příbuzný má i on upraven podvozek.

Poslední je Jeep Patriot Extreme, který díky zvýšené světlé výšce, 16palcovým kolům s pneumatikami BF Goodrich KM2 a upravenému designu přídě i zádě vypadá jako duchovní nástupce modelu Cherokee z osmdesátých a devadesátých let.

Prozatím Mopar odhalil pouze čtveřici skic a jen velmi skromnou tiskovou zprávu, která nijak nepřibližuje technické specifikace této čtveřice. První fotografie a bližší informace budou zveřejněny až při letošní Easter Jeep Safari.

Fotogalerie

  • Mopar připravuje koncepty pro jízdu v terénu: fotka 1
  • Mopar připravuje koncepty pro jízdu v terénu: fotka 2
  • Mopar připravuje koncepty pro jízdu v terénu: fotka 3
  • Mopar připravuje koncepty pro jízdu v terénu: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.