Mopar Dodge Charger Pursuit: pomáhat a chránit

Mopar Dodge Charger Pursuit: pomáhat a chránit: titulní fotka ...nebo spíš stíhat a dohonit. :-)

Američtí policisté, ti se mají. Místo ve feliciích (i když ty už ubývají i u nás $1$) jezdí v autech jako je třeba… speciál Dodge Charger Pursuit, připravený Moparem speciálně pro potřeby strážců pořádku. A protože vloni přišel v rámci modelového roku facelift běžného modelu, vylepšena byla právě i Pursuit verze.

Podle výše rozpočtu lze zvolit buď dietní verzi pursuitu s pentastarem V6 3,6 l o výkonu 296 koní nebo s vyhlášeným HEMI V8 5.7 (s technikou Fuel Saver $5$) s 376 koníky. Pro různé potřeby jednotlivých okrsků je v nabídce šest různých variant výbav a doplňků, buďte si ale jistí, že asi ani v tom největším zapadákově nebudou chybět stroboskopy, LED majáky, sirény, kamera, radar, komunikační zařízení a držáky na brokovnice. $1$

Počítá se ale i s verzemi pro možnost rychlé lékařské pomoci, ze všeho nejlepší je ale stejně to beranidlo na předním nárazníku. $2$ To je jedním z 24 Mopar dílů, které lze mít jak v rámci zmíněných balíčků výbav, ale jsou k objednání i samostatně.

Co se schopností auta týče, by by měly být oproti běžnému standardu vylepšeny díky sportovnímu podvozku, tlumičům Nivomat s udržováním konstatnní světlé výšky, zesíleným brzdám, masivnějším stabilizátorům, 18" kolům (litá nebo plechová) a systému jízdní stability se dvěma režimy. Prostě na rozevláté honičky s divokými náklony z amerických filmů už můžete klidně zapomenout.

Fotogalerie

  • Mopar Dodge Charger Pursuit: pomáhat a chránit: fotka 1
  • Mopar Dodge Charger Pursuit: pomáhat a chránit: fotka 2
  • Mopar Dodge Charger Pursuit: pomáhat a chránit: fotka 3
  • Mopar Dodge Charger Pursuit: pomáhat a chránit: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: Mopar J.Karfík 25.09.2011  13:11
Mopar ..... 25.09.2011  09:35
Vstoupit do diskuse ›