Diskuse: Mopar Dodge Charger: Nová limitovaná edice s osmiválcem

zpět na článek
 • ease

  Re: Můj názor

  18.04.11 21:34 Reagovat

  Ste tupí, nebo nechápete, že si někdo dělá *? >:D >:D

 • Makaveli

  Re: Můj názor

  18.04.11 17:07 Reagovat

  hlavně titanový obložení a olejovitý tělíska... >:D vůbec nechápu o čem to mluvíš... Máš Focuse s hardcore výfukem, ostrý plameny na boku a nálepky s benziny... jo a neony... >:D doufám že se ti nikdy pod ruku nedostane takovýhle ostrý náčiní jako je tenhle Charger ptž pokud bys s ním udělal to co s chudákem focusem tak ýsledek radši ani snad nechci vidět... >:D :no:

 • laufečekfoto laufecek

  Re: Můj názor

  17.04.11 16:48 Reagovat

  ...Ty jsi ale komik :-) >:D dík za pobávko :yes:
  ...každopádně mně se to líbí ;-) tak říkal Makaveli, nic přehnaného, na nic si to nehraje, je to pořád Charger a není to nic škaredého ;-) :yes:

 • laufečekfoto laufecek

  Re: Můj názor

  17.04.11 16:36 Reagovat

  ...o čem to tu prosím Tě zase mluvíš? :-! >:-[]

 • HardTunner

  Můj názor

  17.04.11 16:15 Reagovat

  Myslím ze tohle auto šlo hodně dolu. Ohledně motoru. 8 válec s titanovym oblozenim a s olejovitymi telisky pro zvýšení turba je dobrý nápad, ale ma to malé výfuky a neda to vyniknout syrovemu zvuku, který vydává například můj Ford fokus s výfuky( XP5 hardcore), který si u nás v traktorarne tunim sám. V otazce dizajnu je to strasne. Zádné křídlo, malé výfuky, slabé turbo, neony by taky neublížili(třeba na spodní strane podvozku a jako obklad steracu jako u miho fokuse) a samostrejme nálepky. Ja osobně dávám přednost nálepka z benzinky Shell, protože tam občas seženu vázne ostré plameny a nálepku Drift King, ale samostrejme každy ma svůj styl a nálepka například z Benziny muže byt taky cool.

 • Makaveli

  hezká úprava...

  17.04.11 12:45 Reagovat

  nic extrémního, nic agresivního... to auto si na nic nehraje... :-) :yes: :yes: :yes:

zpět na článek