Monticello Motor Club - okruh jen pro vyvolené

Monticello Motor Club - okruh jen pro vyvolené: titulní fotka Nedaleko New Yorku vznikl okruh, na němž se můžete prohánět po složení zápisného v hodnotě jednoho Porsche Turbo.

Tak je zase planeta o jeden závodní okruh bohatší. Další totiž vznikl v lesích nedaleko New York City, z Manhattanu to máte slabých 90 minut jízdy, což je na americké poměry za rohem. Na tom by nebylo nic až tak zajímavého, za zmínku ale stojí proto, koho chce přilákat. Jde totiž o 6,5 km dlouhý okruh s 22 zatáčkami určený pro pouhých 500 nejrychlejších boháčů. Zápisné do Monticello Motor Club činí totiž 125 000 dolarů, což je částka, za kterou v Americe koupíte Porsche Turbo. Součástí okruhu je kompletní zázemí včetně ubytování, lázní, motokárové dráhy nebo heliportu.

Tím ale atak na napěchované peněženky nekončí, členský poplatek totiž činí dalších 7500 dolarů každý rok. Já vím, že nám teď dolar docela klesnul, ale i tak se mi to zdá jako docela dost peněz… A to si ještě musíte koupit nějakou slušnou káru, se kterou tam budete jezdit.

Fotogalerie

  • Monticello Motor Club - okruh jen pro vyvolené: fotka 1

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
škoda lesa j42 04.08.2008  12:34
Vstoupit do diskuse ›