Modelka Kate Moss fotila pro Matchless

Modelka Kate Moss fotila pro Matchless: titulní fotka Jeden z prvních výrobců motocyklů v Británii, Matless Motorcycles, má nové majitele. Ovšem už se nebudou vyrábět motorky. Novým záměrem je kožené oblečení a doplňky.

Britská supermodelka Kate Moss se ani se čtyřicítkou na prahu nemá za co stydět. Nedávno se stala tváří nové reklamní kampaně britského výrobce motocyklů Matchless. Jste mladší ročník a název Matchless Motorcycles vám nic neříká? Vaši otcové a dědové se zájmem o jednu stopu vám určitě napoví.

Firma Matchless Motorcycles je jednou z nejstarších značek britských motocyklů. Založena byla již roku 1899 v Londýně a nezávisle fungovala do roku 1966. Ve známost vešla i svými závodními úspěchy. Roku 1907 například bratr zakladatele Henryho Colliera, Charlie Collier, vyhrál na motocyklu tohoto výrobce první závod TT na Isle od Man.

Noví majitelé legendární značky, Michele a Manuele Malenotti, kteří koupili společnost minulý rok, chtějí přesunout výrobu od motocyklů ke koženému oblečení, ať už na motorku nebo pro běžné nošení. Aby se dostali do podvědomí veřejnosti a potenciálních zákazníků, nafotil pro ně fotograf Terry Richardson kolekci promo fotek s modelkou Kate Moss.

Na snímcích si vedle samotné Kate a kožených bund můžeme všimnout historického motocyklu Triumph, který řídil Marlon Brando ve filmu „The Wild One“ (v nás vyšel pod názvem „Divoch“) z roku 1953. Na kolik bude znovuzrozená značka úspěšná, si netroufám odhadovat. Pouze pro ilustraci, jakému okruhu zákazníků je nová kolekce určená, uvádíme ceny bund, které se pohybují v přepočtu mezi 28 000 Kč až 40 000 Kč.

Nový spolumajitel a ředitel v oblasti marketingu a prodeje, Michele Malenotti, řekl: „Jsme potěšeni, že můžeme spolupracovat s Kate Moss na první reklamní kampani, v nové éře značky. Cítíme, že její duch a osobnost se pro značku perfektně hodí a to je také vidět na snímcích v kampani.“

Fotogalerie

  • Modelka Kate Moss fotila pro Matchless: fotka 1
  • Modelka Kate Moss fotila pro Matchless: fotka 2
  • Modelka Kate Moss fotila pro Matchless: fotka 3

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.